Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Szülők! Mennyi együtt jaras...

Szülők! Mennyi együtt jaras utan engednetek meg a lanyotoknak, hogy a barajanal/barátjával aludjon?

Figyelt kérdés

Es hany evesen?

Nálatok aludna a srac vagy a lanyotok a baratjanal?

Ti osszekotitek az együtt alvást a sze.xel? ( ha igen, akkor miert? )


Nálam meg mem aktuális, csak érdekel a téma :)



2015. okt. 6. 22:47
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
79%

Mennyi együtt jaras utan engednetek meg a lanyotoknak, hogy a barajanal/barátjával aludjon?

- Legalább 1 éves kapcsolat után. Az már komolynak tűnik. Futókalandok miatt meg nem csinálok átjáróházat a lakásomból.


Es hany evesen?

- 17 éves kortól..Vagyis ha 16 évesen összejön a barátjával és 17 évesen 1 évvel később még együtt vannak akkor nincs kifogásom az együtt alvással.


Nálatok aludna a srac vagy a lanyotok a baratjanal?

- Ez sok mindentől függ. Ha kedvelem a srácot, nem megy sem nekem sem a férjem idegeire akkor aludhat nálunk is. Ha Nem rokonszenves akkor nem fogom kerülgetni, de aludhat ott a lányom, attól még nem tiltanám.


Ti osszekotitek az együtt alvást a sze.xel? ( ha igen, akkor miert? )

Igen, hogy miért?? Én is voltam 17 éves, és tudom, hogy ha ilyen este adódik két fiatalnak akkor ott nem az történik, hogy az egyik balra a másik jobbra fordulva alszik. Kihasználják a lehetőséget egy kis szexre ami egyébként teljesen érthető.

40/N

2015. okt. 6. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
96%

16 éves kora körül, mondjuk fél év együtt járás után.

körülményektől és sráctól függ, hogy melyikünknél,

jó eséllyel összetartozik az együtt alvás és a szex, saját tapasztalataimból leszűrve...


De amúgy meg ezek csak ilyen kb. dolgok. Ha majd ott tartunk, remélem akkor is elmondja, mi a helyzet, ha még csak 14, és tudunk kötni egy értelmes kompromisszumot. 14 alatt biztosan nem engedném, és komolyan elgondolkodnék, mit szúrtam el, hogyan hozható rendbe.

Amúgy Magyarországon a beleegyezési korhatár is 14 év, ergo jogilag se nagyon tehetek semmit, ha a gyerek szexelni akar, szexelni fog, hacsak nem erőszak történik, akkor ez teljesen törvényes.


Ergo a fenti 16-os határ simán lehet, hogy lejjebb megy, ha véletlen úgy alakul. De remélem, hogy leszünk olyan viszonyban, hogy meg tudjuk beszélni, és remélem, 14 éves korára sikerült annyit átadnom az értékrendemből, hogy az egész kérdés csak valóban igazi kamaszszerelemnél fog felmerülni, és nem összevissza mindenféle fiúkkal kapcsolatban.

2015. okt. 6. 23:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
100%

Én nem a kortól tenném/teszem majd függővé (10 éves a lányom). Mutassa be a srácot, találkozzunk vele többször, legyen alkalmam megismerni és lássam hogyan viselkednek egymással, az alapján döntenék. De biztosan több hónap együttjárás után, és kb 16-17 éves kortól. Azt mondjuk nem tudom mennyire akarnának úgy szexelni hogy a teljes család a szomszédos szobákban alszik...


"Ti osszekotitek az együtt alvást a sze.xel?"

Nem feltétlen, de ha ebben a korban együtt akarnak tölteni egy éjszakát mindenképp azzal számolnék hogy lesz szex.

2015. okt. 6. 23:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
64%
Nem szolok bele
2015. okt. 6. 23:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
73%

Igen, összekötöm a kettőt..

Mert en is voltam tizeneves..


Nem lehet így meg ondani, az adott kapcsolattól, gyerektől függ..


Tiltani nem érdemes, mertt akkor mennek egy bokorba..


Szerintem megfelelő kapcsoat, ertékrend kell egy gyereknek, akkor majd nem akar már 15 évesen a fiúknál alukálni..

Szerintem olyan 17 felett meg sem mukkannék(nincs ennyi idős gyerekem meg) bár ha "utálom a párt" ki tudja mit hozna ki belőle , ha most tudom is, hog baromira nem célravezető..


Egyébkent nyugodtabb lnnék, ha a barát aludna nálunk, mint a lanyom másutt..

2015. okt. 7. 05:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
70%

Én 17 éves kora körül engedném.

Mennyi idő után? Kb 2-3 hónap után, ezidőben ők is ismerkednek egymással, de szeretném én is megismerni közös programokon.

Nálunk is aludhat, de csak 1-2 napokat.

Nem kötöm össze az alvást a szexxel, mert nappal is lehet dugni, nem kell ahhoz éjszaka.


Amúgy meg ha a saját családomból indulok ki, nekem elég nagy szabadságom volt. Ha volt barátom megmondtam, aztán ha úgy éreztem, hogy komoly a dolog, akkor otthon is bemutattam, nem volt sose gond, ha barátom volt, meg viszonylag normális pasikat szedtem össze. Okos lány a kalandjait nem viszi haza :) A lényeg, hogy az ember legyen jóban a szüleivel és fordítva is, és ha nem is mindent, de a fő dolgokat jó megbeszélni, így nem rendül meg a bizalom.

Mondjuk nekem szerencsém is volt, mert nem vaskalaposak a szüleim, ha mindenhez nyitottan álltak hozzá.

2015. okt. 7. 09:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
54%

Nekem először 17 évesen engedték meg kb. 8 hónap járás után.

Addig viszont minden nap este 9 körül hazaküldték a srácot... :D Ciki volt, de anyát megkérdeztem, hogy miért csinálja ezt, azért hogy ne feküdjünk le? Azt mondta, hogy tudja, hogy már lefeküdtünk, de visszakérdezett, hogy én miért szeretnék vele aludni.

Elmondtam, hogy azért, hogy mellette ébredjek fel reggel és őt lássam meg először. Azt mondta rá, hogy pont ezért nem szeretné.

Így 5 évvel később rájöttem, hogy miért gondolta így.

2015. okt. 7. 10:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
100%

Kb 16 éves korától,és minimum fél év járás.

Nem kötöm össze a szexet az alvással, mert ismerek olyan 20onéves párt, akik együtt alszanak hónapok óta, de még nem szexeltek, mert a lány még nem akarja.

2015. okt. 7. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
100%
Nyilván 13-14 évesen még tuti nem, de később igen, ha a kapcsolat komoly lenne, biztosan megengedném. Az már tökmindegy, hogy szexelnek-e, mert azt nem csak a 4 fal között lehet, ha megtiltanám, megoldanák máshol.
2015. okt. 7. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
100%

Első barátommal vagyok együtt 2,5 éve. 3 hónap járás után aludtam én nála. Szex még nem volt, mert nem éreztem késznek magam. Aznap voltam 17 éves, de nem a szülinapi fordulópont miatt lett ez a nap, véletlenül jött ki így. 3,5 hónap után feküdtünk le. Azóta kb minden hétvégén ott alszik egyikünk a másiknál. A szülők szokták felajánlani, hogy aludjunk együtt.

19L

2015. okt. 7. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!