Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Párkapcsolatok » Miért nem szeretne velem...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért nem szeretne velem találkozni annak ellenére, hogy együtt vagyunk?

Figyelt kérdés

Nemrég összejöttem egy lánnyal, ő az első barátnőm, és én vagyok az ő első barátja. Nemrég vallottam neki szerelmet, elég ügyetlenül, de végülis jól sült el a dolog. Ez több mint 2 hete volt, azóta nem találkoztam vele, mert akárhányszor kérdeztem tőle, hogy mikor tudnánk találkozni, mindig csak az volt a válasz, hogy majd meglátjuk. Mindezek előtt naponta chateltem vele, hosszasan, de mióta "együtt vagyunk", tőmondatokban válaszol minden kérdésemre chaten, van, hogy nem isír vissza, és nem azért, mert nincs ideje..

Mind a ketten elég félénkek vagyunk, bár én ketdeményezőbbnek érzem magam.

Ilyenkor hagyjam, hogy ő keressen fel, vagy írjak, hívjak neki 1-2 hónap múlva,hogy addig feldolgozhassa?


Kérlek titeket, segítsetek, nem tudom, hogy mit tegyek!


Köszönöm.



2016. szept. 1. 22:03
 1/6 A kérdező kommentje:
16/F
2016. szept. 1. 22:04
 2/6 anonim ***** válasza:
Szakits vele! meglátjuk hogy reagál! mert amit ö érez nemhiszem hogy szerelem :)
2016. szept. 1. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Nem akarlak elkeseríteni de nem vagytok együtt.
2016. szept. 1. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%

Ez tipikus. Figyi én tapasztalatból mondom. Te nagyon jól csinálod,hogy kezdeményező akarsz lenni. Szerintem felesleges tovább folytatnod vele,mert hidd el,eljön az a Valaki,aki egy szerelmi vallomás után szépen kinyílik,mint egy kis virág,s nem kell unszolgatni,hanem neki Te leszel a legfontosabb! A szerelem erről szól!

Nem érdemes a kapcsolatotokat már az elején így tovább vinni,ha boldog akarsz lenni!!!

Remélem segíthettem!

18/L

2016. szept. 1. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%

Hogyan jöttetek össze? Biztos, hogy tényleg konkrétan együtt vagytok, nem csak többet képzelsz/képzeltél a dologba? Mert nekem ezek alapján nagyon nem úgy tűnik, hogy ti valóban egy párt alkottok. Ez kifejezetten olyannak tűnik, mint amikor egy lányra "nyomul" egy fiú, és ő próbálja lerázni...

Ha meg tényleg "együtt vagytok", akkor szerintem ehhez ne fűzz túl sok reményt, a csaj nem szeret téged. Ha szeretne, akkor nem így reagált volna egy szerelmi vallomásra, hanem odáig meg vissza lenne a boldogságtól! Ha meg idő kéne neki ahhoz, hogy feldolgozhassa, az már rég rossz. Szerintem beszéld meg vele őszintén, hogy most akkor mi a helyzet kettőtök között, kérdezz rá, hogy ő most mit akar, akar-e veled lenni, mert ha nem, akkor vallja be, és szakítsatok. Aztán meglátod, hogy erre mit reagál.

2016. szept. 1. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
:D :D :D :D hulyére vettek dobd ki a p... és szerezz magadnak egy rendes lánykát.
2016. szept. 2. 09:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!