Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Ha 20-án voltunk együtt a...

Puma84 kérdése:

Ha 20-án voltunk együtt a párommal megszakítással,25-én kellett volna megjönnie, de a mai napig nem jött meg, létezik, hogy baba van és pár nap volt bár menzeszig és rögtön kimaradt? Van már gyerekünk, nem tini vagyok, de tanácstalan.

Figyelt kérdés
Köszönöm ha válaszoltok.
2016. júl. 31. 19:34
 1/7 anonim ***** válasza:
100%

Miért nem veszel inkább egy tesztet?


Ha nem védekeztek - márpdig a megszakítás nem védekezés -, akkor lehetsz terhes.

2016. júl. 31. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Azt nem írtam, kettőt teszteltem 3 napos különbséggel és negatív lett mindkettő.
2016. júl. 31. 20:07
 3/7 anonim ***** válasza:
A teszt 10-14 nappal az aktus után mutat pozitívat
2016. júl. 31. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
81%
lehetsz igen,mi ugyan nem megszakitassal voltunk együtt,hanem ket nappal a várt mensi elott mindenfele óvintézkedés nélkül,mar nekem sem jott meg..kb. 2 hettel kesobb lett pozitiv a tesztem
2016. júl. 31. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Ma reggel ismét teszteltem ez a 12. nap, elvileg a legérzékenyebb fajtát adták a gyógyszertárba, a lányomnál ilyenkor már mutatta a teszt,de ez is negatív. Aug 11-re kaptam időpontot a nődokimhoz,elég sokára.
2016. aug. 1. 16:50
 6/7 anonim ***** válasza:
A terhességi tesztekbe ne higgyél mert én hülyeségből vettem 1 terhességi tesztet a patikába 8 hónapos terhesen és a teszt negatívot mutatott pedig már 8 hónapos voltam.A terhességi teszt 1 bizonyos HCG nevű valamit mér ami nem csak terhesség esetén növekszik meg hanem gyulladás esetén is.Akinek a szervezete túl kevés HCGt termel annál még 8 hónapos terhesen sem fog pozitívat mutatni a teszt.Erre én vok az élő példa
2016. aug. 2. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

"A terhességi tesztekbe ne higgyél mert én hülyeségből vettem 1 terhességi tesztet a patikába 8 hónapos terhesen és a teszt negatívot mutatott pedig már 8 hónapos voltam."


Persze hogy nem mutat 8 hónapos már pozitívat, mert akkorra a terhességi hormon már nem termelödik, csak a terhesség elején. Attól, hoyg te rosszul használod, még nem a teszt rossz!

2016. aug. 2. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!