Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Leszünk még valaha egy család?...

Leszünk még valaha egy család? Ti mit tennétek a helyemben?

Figyelt kérdés

A párommal lassan egy hónapja szakitottunk, van egy 3 és fél hónapos fiunk is. Harmonikus kapcsolatban éltünk, a baba is tervezett volt. Odaköltöztünk párom anyukájához és elkezdett megromlani a kapcsolatunk. Az anyukája folyton "tanácsokkal" látott el én meg rossz néven vettem mert a végén már tényleg úgy éreztem, hogy bármit csinálok nemjó. Párommal is jöttek emiatt (is) a veszekedések. Szakítottunk. Én a picivel a tesómhoz költöztünk. Én rendben akarom hozni a kapcsolatunkat mert szerintem ezek nem olyan problémák voltak amiket nem lehetne megoldani csak változnunk kell mindkettőnknek. Közben anyósom beteg lett nemsok jót jósolnak neki. Volt már hogy a picivel ott aludtunk náluk, szeretkeztünk mondta hiányzunk neki de nem akarja elsietni a dolgokat. Mondtam én rendbe akarom tenni a dolgainkat. Azt mondta ő is, de most melyik ujját harapja meg?! Erre ugye az anyjára gondolt nem akarja ott hagyni betegen, de a visszaköltözés se lenne jó ötlet, hisz anyóssal mi nem férünk meg egy fedél alatt ez bebizonyosodott!

Szerintetek mi tévô legyek? Közös barátaink azt mondják legyek türelmes, és azis vagyok, de akkoris nehéz...


2017. jan. 29. 15:32
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
66%
Gratulálok, megint egy észlény szült, akinek semmije nincs,és olyannak, akinek szintén.
2017. jan. 29. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 A kérdező kommentje:

Hol olvastad, hogy nincs semmink?

Képzeld nem azért költöztünk oda anyósomhoz mert a nyakára akartunk menni. Külön albérletbe laktunk mindvégig. Párom anyukája hónapokig könyörgött, hogy költözzünk oda. Egyedült élt egy nagy lakásba meg már akkoris betegeskedett. Jó kapcsolatom volt vele nekemis szóval úgy voltunk miért ne!

2017. jan. 29. 15:41
 3/15 anonim ***** válasza:
48%
Ha az anyósod konkrétan haldoklik, és csak hetei vagy hónapjai vannak hátra, akkor valószínűleg ez fogja most lekötni az élettársadat, ami teljesen érthető. nem írtál távolságokat. Így nem nagyon lehet többet írni. Közös lakásban kellene laknotok hármotoknak.
2017. jan. 29. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
28%
Neharagudj hogy ezt mondom de anyuci kicsi fia annyira nem ragaszkodik hozzád mint te ő hozzá.
2017. jan. 29. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 A kérdező kommentje:

1 évnél többet nem nagyon jósolnak neki...lassan ellátni se tudja magát. Ezért nemis feszegetem a páromat, hogy mennyünk külön, ő is tudja hogy ez lenne a megoldás, de nincs szive ott hagyni egyedül az anyját amit megis értek...

Fordított esetben énis így reagálnék valószinűleg, de igen...itt vagyunk mi is...

2017. jan. 29. 15:49
 6/15 anonim ***** válasza:
25%
Én is csak gratulálni tudok nektek.Mi a f***ért kellet gyereket szülnőd a semmire?Két nincstelen senkik vagytok akiknek nincs saját házuk nem lesztek ti soha se egy család.jobb ha különváltok a volt párod meg fizessen gyerektartást.De fogadok hogy még munkahelye sincs egyikőtöknek se.
2017. jan. 29. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 A kérdező kommentje:
Szintèn tőled is megkérdem, hol olvastad hogy a semmire szültem?! , képzeld páromnak is meg nekemis fix munkahelyünk van. Sőt mint îrtam, külön albérletbe laktunk mindvégig!!! Tanulj meg értelmezni! A gyereknek megvan mindene, nem éhezünk, rendes anyagi körülmények között élünk!
2017. jan. 29. 15:58
 8/15 anonim ***** válasza:
80%

Miért anyuci pici fiacskája az, aki a haldokló anyja mellett akar maradni, ameddig még lehet ? Bunkó tahók. Aztán még csodálkozik sok nő miért szídom őket.

Te is lehetnél normálisabb kérdező. Nem él már sokáig az öreglány. Miért nem bírod ki azt a kis időt ? A férjed is érthető miért ideges. Nemsokára meghal az édesanyja. Felfogtad ezt ?

2017. jan. 29. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
37%
A nincselen senkiző tahóknak külön gratula.
2017. jan. 29. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 A kérdező kommentje:
Felfogtam persze, nekemis elhunyt édesapám pontosan tudom milyen ez. Én mondtam neki is, hogy azt a sajnálom, hogy nem lehetek mellette ebben a nehéz időszakban...de a párom nagyon makacs természetű...
2017. jan. 29. 16:06
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!