Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Milyen ajándékot adjak egy 11...

Milyen ajándékot adjak egy 11 éves kislánynak első áldozására, ami nem is túl drága? 20/f

Figyelt kérdés
2010. máj. 7. 16:01
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:
én nem kaptam semmit elsőáldozásra...nem is akartam. ilyenkor igazából miért adnak ajándékot? nálunk senkinek nem adtak a csaádban...
2010. máj. 7. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 anonim ***** válasza:
17:29 attól függ milyen a kislány. Én sem szerettem ezeket a cuccokat 11 évesen, de most az összes 10-12 éves festi magát körülöttem.
2010. máj. 7. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 A kérdező kommentje:
unokatesó nekem. én is valami parfümre gondoltam:) bár nem tudom milyennek örülne:D a kicsiknek milyen parfümöt lehet venni:D
2010. máj. 7. 19:37
 14/18 anonim ***** válasza:
Hannah Montana most a divat.
2010. máj. 7. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 anonim ***** válasza:
Valami egyszerű, direkt kislánynak készült virágos parfüm. A Rossmannban nézz körül. De azt is lehet, hogy kézenfogod, elviszed oda, válassza ki, ami neki tetszik :)
2010. máj. 8. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 anonim ***** válasza:
Szerintem vegyél neki valami ékszert, és gravíroztass bele :] "Elsőáldozásodra szeretettel, XY" az extra személyes :] Szerintem.
2010. máj. 8. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 anonim ***** válasza:
Én speciel elsőáldozásra nem kaptam semmit, csak édességet. Bérmálkozásra majd vehetsz neki valamit, az nagyobb dolog:D
2010. máj. 14. 09:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 anonim ***** válasza:

13 éves lány vagyok, és szerintem más 11 éves lány is teli van ékszerrel (újságokból, szülőktől, tesótól, ajándékba kapottakkal...) az ezüst meg talán csak féltené.

Én speciel egy jó kis fagyizásnak, pizzázásnak, aztán egy kis vásárolgatásnak jobban örülnék. Akkor biztos hogy tetszene neki, amit kapott.

De ha nem lehet közösen vásárolni, hát gyerünk, lepd meg valami aranyossal: Ékszer, különleges/szép írószer (olyan neki való).

2010. máj. 14. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!