Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Az Audi TT (1.8) coupe (1999/2...

Az Audi TT (1.8) coupe (1999/2000) sokat fogyaszt? Első autómnak szeretném. Nem drága de a fogyasztása is jó? De ha már coupe; nyitott tetejű autók ajánlatát is meghallgatom.

Figyelt kérdés
2011. febr. 15. 19:44
 1/8 anonim ***** válasza:
TT Coupé-t ne vegyél ha a fogyasztást nézed. Akkor vegyél valami kerregő szart.
2011. febr. 15. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Ha már TT akkor ne coupet hanem roadstert, ugyanezzel a motorral. Sokat eszik-e? Mihez képest kérdezed? Átlag sportautóhoz képest nem, egy 1.8-hoz képest viszont igen. 10-12 liter átlag használat mellett.
2011. febr. 15. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
ha a fogyasztást nézed akkor 11 liter városba :) am első kocsinak minek????? én is ezt akartam elsőnek de rájöttem hogy hülyeség... biztositás .. teljesitményadó!!!!!!!!!!! számold ki mennyi:D én hondát vettem 90 le ... de hid el az is tud élményt nyújtani 7 liter fogyasztásal is:D
2011. febr. 15. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
ha megtudhatom milyen hondát?? :D
2011. febr. 15. 20:36
 5/8 anonim ***** válasza:
nekem tt-m van elég durcán megy
2011. febr. 15. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
hülyeség ilyen kocsit venni elsőre...ráadásul kezdő valószínűleg kezdő vagy..egyrészt a teljesítményadó és a biztosítás óriási összegekbe kerülne neked...konkrétan évi 100ezrekbe...másrészt elég erős autó kezdésre..első autónak bőven elég kb úgy 100ló vagy az alatt..tudod hány barátom csavarodott fel így a villanyoszlopra...BMWvel,peugeot 205 GTI vel...szerintem ha minddenképpen nyitottat szeretnél akkor valami golf cabrio
2011. febr. 15. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
honda civic.. 90 le elég az kezdésnek. most teszek bele vti-motort mert sikerült összehoznom kiváncsi leszek azzal milyen lesz :) de audit télleg ne sokan elfelejtik hogy mire képes egy 180 lóerős autó:S
2011. febr. 16. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:

Tudom, hogy már régi kérdés, de a lényege még ma is aktuális.

Szerintem nem túlzás egy TT ha normálisan hajt az ember, nem esztelenül. Én első autóknak egy 2,5 v6 a4-et vettem, az sem volt gyenge, most 1,8T TT van helyette. Fenntartani sem drágább, mint a 2,5-öst és sokkal nagyobb élmény. De aláírom, hogy óvatosan meg kell szokni. Ellenben egy Honda Civiccel is fel lehet csavarodni egy fára, tud az is 150 felett menni, csak lehet nem tudja olyan jól tolerálni a nagyobb sebességet, és még veszélyesebb tud lenni. Nem kell egy TT-vel sem száguldozni, lehet azzal is normálisan menni (bár tudom hogy nehezebb :)

2018. jan. 4. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!