Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Szerintetek lehetséges, hogy...

Szerintetek lehetséges, hogy egy pasi azért hagyja ott a feleségét, mert nem szült fiút neki?

Figyelt kérdés
Van egy barátnőm, két hónapja született meg a második lánya. A férje erre azt mondta, hogy lelép örökre, mert ha Ő nem volt hajlandó neki fiút szülni, keres magának egy olyat, aki megteszi. Nem kíváncsi tovább a gyerekekre se. (A nagyobbik 2 éves.) Szegény asszony persze teljesen odavan, hogy mihez kezdjen most egyedül két kisgyermekkel. Mondtam Neki, hogy szerintem ez csak egy mondvacsinált kifogás. Bizonyára már akkor is csalta a párja valakivel, amikor a második babát várta.
2017. febr. 6. 20:38
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
95%
Nekem ez a mai világban elég hihetetlen. általános iskolában tanítják, hogy az apai ivarsejteken múlik a gyermek neme.
2017. febr. 6. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
98%
A férfi ivarsejtjétől függ a gyermek neme, nem a nőétől. Akkor a pasi vagy nagyon tanulatlan, vagy valóban van neki valaki más.
2017. febr. 6. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
96%

Igen, szerintem is tudatlan és buta az apja!

Na meg hülye, aki ilyen kifogással ott hagyja a családját!!!!

2017. febr. 6. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
100%
Én legalább 10 olyan asszonyt tudok, akinek fiúgyermeke született, mégis otthagyta a férje. Az ilyen férfiak egyszerűen úgysem tudnak hűségesek maradni. Eltöltenek 6-8 évet a másik asszonnyal is, annak is gyártanak 1-2 gyerkőcöt, aztán tovább állnak, s keresnek új áldozatot. Hidd el, hogy nem a gyerek nemétől függ!
2017. febr. 6. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
100%
Ez csak kifogás, szeretne lelépni, ez meg jó kifogás, hogy a nő legyen a hibás.
2017. febr. 6. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
97%

A volt sógorom pontosan ilyen felfogású volt. Tanult ember lévén tudta, hogy az apától függ, hogy fiú legyen, de kezdetektől mondogatta, hogy nem érdekli a biológia, neki akkor is fiú kell. Ez a felfogás már akkor megvolt benne amikor még csak "együtt jártak".. Szóval nem házasság után jött ki rajta. De a sógornőm fülig szerelmes volt, és buta módon azt hitte, hogy majd másképp gondolja ha gyerekeik lesznek. Első kislánynál olyan pipa volt a sógorom, hogy a kórházba be sem ment, sőt mi hoztuk haza a kicsivel. Pár hónapig külön éltek, de visszaköltözött, mert a sógornőm megígérte, hogy a második tuti fiú lesz. Lány lett. Ott voltunk a kórházban amikor éppen szült a sógornőm, és amikor jöttek a boldog hírrel, hogy kislány, a sógor majdnem nekiment a szülésznőnek mérgében. Volt nagy hiszti.

Végül ő is elhagyta a sógornőmet és a két kislányát. Nem volt másik nő, egyszerűen ilyen tahó volt. Már a kapcsolat elején is.. Szóval Lehet a barátnőd sem akarta észrevenni még a gyerekek születése előtt, hogy milyen idióta férje van.

2017. febr. 6. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
95%
Nem ezért hagyja el, csak erre fogja. A fiam ovis csoportjaban van egy otgyerekes csalad, az utolso ikerpar. Soha nem kerdeztem, de ugy tunik, azert (is) vallaltak ujabb tesot, h fiuk is legyen. Mind lany. Megis együtt vannak. Nem ezen mulik.
2017. febr. 6. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
81%
#7 anyámnak is volt ilyen tanítványa hatan voltak testvérek, ott kislányt akartak volna, a 6. fiú után feladták :D (náluk is befigyelt egy ikerpár)
2017. febr. 6. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
95%
Akár van neki más, akár nincs, miféle ember már az ilyen? Ezt értem a 6. válaszadó exsógorára is.
2017. febr. 6. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
25%
Miért ne lenne lehetséges ? Főleg Ázsiában gyakori, de Európában is előfordulhat. Vannak olyan férfiak, akiknek fiú is kell. Valamelyik (pl. Kína) országban ezt meg is lehet érteni.
2017. febr. 6. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!