Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Párkapcsolatok » 14 éves vagyok és nagyon...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

14 éves vagyok és nagyon szeretnék már egy pasit, aki mindig melettem áll és aki mindig ott van nekem mikor szükségem van rá. Hogy lehetséges ez? Többi lent.

Figyelt kérdés
Amint írtam fent is nagyon szeretnèk egy pasit, egy olyat, aki rendes velem ès már elèg èrett egy komoly párkapcsolathoz. Bentlakásban lakom, kedves ès sexy pasik között, viszonylag messze a szüleimtől ès ez lehetsèges is lenne ha a fiúk rám is nèznenek. Minden fiúval jól egyezek de egyiknek sem tetszem, olyan èrtelemben hogy lehetnèk a csaja. A külsőm lehetne bombázóbb, de ez engem nem èrdekel annyira, mint a pasikat ès rendesen is öltözöm (nèha túlságosan is kicsípem magam suliba, de a pattanásaimról nem tehetek). Kèrlek adjatok tippeket a pasikról kapcsolatban: hogy lehet kezdemenyezni? Honnan tudjam ki járna velem ès más hasznos tanácsokat a pasizashoz? Ès kèrlek ne szoljatok le hogy mièrt kell nekem ilyen korban pasi, stb..

2016. aug. 2. 18:04
 1/9 anonim ***** válasza:
66%
kapod majd a priviket, aztán ott r*b*nckodhatsz nekik :)
2016. aug. 2. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:

"lehetne bombázóbb" :D

Figyelj, én pont annyi idős lány vagyok, mint te, de nem kimondott célom, hogy bepasizzak. Nem kell két kézzel kapkodni egy pasi után, majd ha találkozol valaki olyannal, aki tetszik, akkor van értelme :)

2016. aug. 2. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
Igaz általánosságban kèrdeztem, de van pasi aki tetszik nekem ès nagyon szeretnèk vele egy komolyabb párkapcsolatot.
2016. aug. 2. 18:38
 4/9 anonim ***** válasza:
pl. érintsd össze a lábad vele
2016. aug. 2. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
a 14 évesek mióta számítanak pasiknak?
2016. aug. 2. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
Nem 14 èves srácról beszèltem de nem js 18ról.. kerlek èrtelmes válaszokat küldjetek tènyleg nem vagyok kiváncsi az ilyen elnyomó válaszokra
2016. aug. 2. 21:20
 7/9 anonim ***** válasza:

Kislány, 24 éves pasit szeretnél, 14 éves létedre? Vagy hány évesre gondoltál? Nem értem.


Másrészt, mi az hogy "elnyomó válaszok"? Ha nem azt mondjuk hogy mássz rájuk, r**anckodj, akkor már elnyomunk? Ne haragudj, de ebből árad ez az érzés.


Harmadrészt pedig érnek a hormonok DE miért kell 14 évesen pasizni? Mi az értelme? Tudod mihez fog vezetni? (Tapasztalatból mondom) Át fognak verni és fájni fog. Hiába mondod azt, hogy te ehhez már érett vagy, látszik, hogy nem. Egy 14 évesnek nem a pasikkal kéne foglalkoznia, és ez nem általánosítás, hanem tény. Gyerek vagy, gyerekként kéne viselkedned, és nem, nem azért, mert az emberek ezt elvárják tőled, hanem magad miatt. Neked lesz rossz. Fel fogsz nőni hamar, mert gyorsan repül az idő, és rá fogsz jönni, hogy mikor már nem lehetsz többé gyerek, nem játszhatsz egész nap, hanem keményen kell majd tanulnod vagy dolgoznod, akkor meg fogod ezt bánni. Most szép azon gondolkodni, hogy "bárcsak felnőtt lehetnék, minden másképp lenne", de nekem elhiheted, hogy ez nem így van. Mármint, másképp lenne minden, persze, de nem feltétlen jó értelemben. Még csak 19 vagyok, de már mondhatom neked, hogy nem olyan könnyű az élet, mint ahogy te azt gondolod, és nem ezzel kéne elrontanod. Sajnálom, hogy "elnyomó" választ adtam, de én így gondolom, és jót tenne ha egy picit átgondolnád.


Én is pasiztam ilyen idősen, és megbántam. Mondhatod, hogy én voltam a h*lye, te meg okos vagy, de sajnos ez nem ilyen egyszerű. Átvernek, becsapnak, kihasználnak. Még a 20 éven felüliek között is, akikről azt gondolnád hogy értelmes férfiak, vannak barmok. Egy dolgot fogsz ezzel elérni: elpocsékolod az értékes gyerekkorodat, és rossz tapasztalatokkal fogsz gazdagodni, meg fogod tanulni, hogy az emberek gonoszak is tudnak lenni. Sokkal jobb lenne NEKED, ha várnál, amíg idősebb leszel és tényleg megtalálod majd azt, akire most is vágysz. Egyszerűen vannak fontosabb dolgok az életben, most a barátokra és a tanulásra kéne koncentrálnod. Természetesen emellett a családodra is, pláne ha nem is laksz velük.

2016. aug. 4. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
0%

Légyszíves utolsó válasszoló menny innen 14 évesen teljesen normális és általába ilyen korba azért tudjuk hogy kell jàrni.

Ugyhogy kerdezō semi baj nyugodtan

2016. aug. 20. 23:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

Utolsó előtti vagyok, kedves utolsó, elküldhetsz melegebb éghajlatra, de én a saját tapasztalatomat osztottam meg. Tény, nincs rá garancia, hogy vele is, vagy bárkivel megtörténik. Csak nem értem, miért akarnátok ártani magatoknak ilyen korban (gondolom akkor te is ebben a korban vagy). Felháborodhatsz, én annyit írtam, hogy az emberekkel jobb vigyázni. A te helyedben pedig annyira nem lennék magabiztos, hogy hogyan kell "járni".

Másrészről pedig nem a kérdésre válaszoltál, ő tippeket akart, nem azt kérdezte, hogy gond-e vagy sem.

Ha téged nem érdekel mások véleménye, nem kell elolvasni, de ő azért tette fel elvileg a kérdést, mert érdekli.

Jó tanácsként pedig annyit írhatok, hogy foglalkozz többet a tanulással (legfőképp a nyelvtannal), mint a pasikkal. :)

2016. aug. 21. 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!