Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Lehetséges, hogy azért nem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lehetséges, hogy azért nem jött össze több első randi, mert nem volt csók?

Figyelt kérdés

Elmegyünk randizni, beszélgetünk stb. hazakísérem, ott elmondom, hogy jó volt vele, megismételhetnénk, ő azt mondja, hogy persze, majd később ír a neten, hogy nem. Általános utólag kiderül, hogy nem volt siekres randi.


Azért nem sikerülnek a randik, mert már első randin nem csókolom meg őket?



2016. nov. 5. 10:01
 1/10 anonim ***** válasza:
44%
Nem hiszem, de ha netán mégis ezért, akkor örülj, hogy megszabadultál tőlük időben!
2016. nov. 5. 10:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%

Vagy azért nincs csók, mert eleve nem sikeres a randi.


Ha megpróbálnád megcsókolni, csak korábban kapnád meg az elutasítást.

2016. nov. 5. 10:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%

Vagy azért mert nem ugy irányítod a randit mint egy ferfi hanem mint egy barát. Kell utalásokat tenni mint atkarolod, megpuszilod, kozos foto, derekára a kéz, puszi majd csók és a randi végére már össze is jöttök :)

24/F

2016. nov. 5. 10:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:

3#


De ha nem jövök be neki, akkor nem is engedi ezt ott.

2016. nov. 5. 10:06
 5/10 anonim ***** válasza:
66%
Nem azért van, mert nincs csók. Azért, mert nem te kellesz neki, csak nehéz ezt kimondaniuk. Keresgélj tovább.
2016. nov. 5. 10:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
70%

Pedig a hármas nem mond ám butaságot!

Nem azt mondom, hogy az ágyban fogok bárkivel kikötni az első randi végén!! De igenis érezni akarom, hogy nőként is bejövök neki, vonzódik hozzám, és nem úgy tekint rám, mint barátra. Vagyis közeledik, megérint, átkarol, és legalább egy halvány kísérletet tesz arra, hogy megcsókoljon.

Ha csak beszélgetünk, és elvagyunk, mint két haver, az egy jó program, de rossz randi. Akkor úgy megyek haza, hogy ezt megette a fene, nem is tetszek neki igazán. Naná, hogy megírom neki még aznap, hogy "bocs, de nem volt meg a kémia, hagyjuk ezt".


Volt pár sikertelen randim, ami után nem akartam folytatást. Mindre jellemző, hogy nem volt csók (volt, ahol egy ártatlan kézfogás sem). Engem nem vigasztal, ha a fiú félénk, vagy roppant erkölcsös, ha én nem érzem magam mellette nőnek.

2016. nov. 5. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
3-as vagyok es köszönöm az elismerést.:)
2016. nov. 5. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:

Nálam eddig nem volt erre lehetőség, mert vhogy nem adta magát a helyzet.


Gyorsan sétált, vagy nem úgy ültünk stb.

2016. nov. 5. 10:49
 9/10 anonim ***** válasza:

#8 ne is haragudj de ez kifogás. Én is így voltam az elején, ugyan ezeket mondtam. De rájöttem, hogyha meg akarom fogni a kezét, annak semmi köze a gyors sétához, mert simán utánanyúlhatok, meg az ülés pozíciójához, mert fel is lehet állni.


De persze az igaz, hogy a másik félen látni, hogy mit akar. így azt is ha nagyon elutasító.

2016. nov. 5. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
6-osnál a pont.
2016. nov. 6. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!