Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogyan mondjam el anyának?

Hogyan mondjam el anyának?

Figyelt kérdés

először a tini párkapcsolatok témába akartam írni,de szerintem inkáb ide való:D

van egy fiú,akivel egy ideje találkozgatok,ugyanabba a suliba járunk,én 16 vagyok,ő 17. el szeretném mondani anyának,mert örülnék ha tudna róla,annyi alkalom volt amikor csak 2en voltunk anyával de egyszerűen nem ment:/ pedig annyival egyszerűbb lenne nekem ha tudna róla...tudom,hogy sejt valamit,vártam hátha rákérdez,de ő olyan aki nem szeret beleavatkozni a dolgaimba :D valahogy meg szeretném kérni azt is,hogy apának és húgomnak még ne szóljon...

segítenétek kitalálni valamit?:) (nem ilyen érzelgős beszélgetésre gondolok,szerintem képtelen lennék olyanokat mondani anyának hogy szeretem ezt a fiút,pedig amúgy nagyon szeretem,mert kitartó és nem egy fuckboy:DD)

köszönöm a segítséget előre is,szép napot:D



2017. febr. 12. 12:23
 1/6 anonim ***** válasza:
Jó a kapcsolatotok anyuddal? Szerintem simán állj elé és mond el neki, hogy van egy fiú, akivel találkozgatsz. Hidd el, hogy lefog állni veled beszélgetni, ott pedig a legvégén szólj, hogy ne mondja el az apádnak és a húgodnak. :)
2017. febr. 12. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:

mostanában különösen jó,ezért is csodálkozom,hogy miért nem mondtam el:/ tudja,hogy nem szeretek az érzéseimről beszélni,ezèrt nem kérdezett rá.

de utalgatott h nem bánná ha lenne,pl. "majd akkor járhatsz sok koncertre ha lesz egy barátod aki megvéd".

remélem a napokban sikerül elmondanom:"D

2017. febr. 12. 12:32
 3/6 anonim ***** válasza:
A valentin nap ideális téma hozzá. Vegyél egy képeslapot, mutasd meg, kérdezd meg szerinte jó lesz e, stb
2017. febr. 12. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
már elmondtam,köszönöm srácok:D
2017. febr. 13. 20:29
 5/6 anonim ***** válasza:

És mit szólt? :D

Amúgy gratulálok! :)

2017. febr. 13. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
nagyon örült hogy megbíztam benne annyira hogy elmondtam neki...és nem zaklat a témával,egy-két kérdést feltett és ennyi:D
2017. febr. 14. 21:48

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!