Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogy mondjam el anyának az...

Hogy mondjam el anyának az egyeseimet? Rettegek.

Figyelt kérdés

A helyzet az, hogy kilencedikes vagyok egy jobb gimiben. Eddig minden rendben ment, de rájöttem, hogy általánosban nem tanultunk angolon semmit. 5 év alatt azt nem tudtam meg, mi az a to be. És a tanár nagyon kemény, bunkó is, rendszerint sírógörccsel, gombócos torokkal megyek be órára. Eddig három dogát írtunk, ebből kettő egyes, a harmadik hármas. Anya nem nagyon szokott lecseszni, de mégis nagyon félek, hogy le fog, sosem voltam semmiből ennyire rossz, és maximalista is vagyok. Csak attól, hogy erre gondolok, sírok.


Hogy mondhatnám mégis el, hogy ne haragudjon?

Bocsánat a panaszáradatért... :/


2014. okt. 14. 21:51
1 2 3
 1/26 A kérdező kommentje:
És volt, hogy órákat ültem az anyag felett, de egyszerűen nem értem. Pedig kimondatlanul igyekszem.
2014. okt. 14. 21:55
 2/26 anonim ***** válasza:
100%
Gyorsan és egyenesen. Kevésbé fájdalmas. És ha akarod, angolozok veled privátban vagy e-mailben. Angol tanár vagyok, van még pár hét a babám születéséig, ráérek. Hátha ki tudjuk javítani azokat a rossz jegyeket.
2014. okt. 14. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/26 anonim ***** válasza:
100%
Állj oda elé és mondd meg neki hogy szarul állsz de tudod mi a dolgod és kifogod javítani. Ha szorult bele egy kis értelem megfogja érteni.
2014. okt. 14. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/26 anonim ***** válasza:
100%
Pontosan mond el neki, amit itt is írtál. Aztán kerítsetek egy angol tanárt.
2014. okt. 14. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/26 anonim ***** válasza:
100%
Pont így. Szerintem nem fog haragudni, de tud segíteni, esetleg magántanárt hívni melléd. A keménység egyébként nem olyan rossz tulajdonság... valamikor talán meg is fogod köszönni neki, hogy kihajtotta belőled, hogy teljesíts. Ne parázz!
2014. okt. 14. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/26 A kérdező kommentje:

Itt nem a keménységgel van a gondom, hanem a stílusával és a módszereivel.


Kedves első, feltétlenül írok.

2014. okt. 14. 22:02
 7/26 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat.
2014. okt. 14. 22:03
 8/26 anonim ***** válasza:
100%

Még nincs veszve semmit, soká lesz a félév. Úgy ahogyan itt leírtad, mond el az anyukádnak, hogy mit tapasztalsz, és oszd meg a félelmeidet. Arról te nem tehetsz, hogy általánosban nem követelt az angol tanárod. Rendesen le vagy maradva a többiektől, amit 4 évig nem lehet így folytatni. Keressetek egy magántanárt.

Ne légy maximalista, a gimi nagyon nehéz, csak fel kell tudni venni a lépést a tanárokkal. Ehhez idő kell.

2014. okt. 14. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/26 anonim ***** válasza:

Ahogy az előttem levők is írták. :) Vigasztalhat, hogy nem a te hibád, hogy általánosban semmit sem tanultatok.


És én is jó vagyok angolból, korrepetállak szívesen. :)

2014. okt. 14. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/26 anonim ***** válasza:
És nem volt szintfelmérő év elején? Mert akkor tuti nem kapnál egyest, ha kezdő csoportban vagy.
2014. okt. 14. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!