Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Ti hány évesek voltatok mikor...

Ti hány évesek voltatok mikor elköltöztetek otthonról? Nem éreztétek fiatalnak/idősnek magatokat hozzá?

Figyelt kérdés
2017. febr. 13. 12:35
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:

83-as vagyok.2004-ben költöztünk a szüleimmel új házba. Két évet laktam ott,utána költöztem össze a párommal.23 éves voltam akkor. Azt a két évet nem szerettem,felnőtt fejjel már nem éreztem otthonomnak. Jobban megvágott volna a gyermekkori fészek elhagyása.

Ugyanabban a városban maradtam,a családi vállalkozás miatt napi kapcsolatban vagyunk,így semmilyen megrázkódtatás nem volt. Azóta is együtt élünk a férjemmel,szép,jó minden.

2017. febr. 13. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
94%
18 évesen költöztem össze a barátommal, de egy településen laktunk a szüleimmel. Kb minden másnap mentem hozzájuk,szóval az nem is volt igazi különköltözés. Főleg úgy hogy én mèg tanultam ,szóval anyagilag még támogattak. Aztán 20 évesen költöztem el egy messzebb lévő városba. Eleinte kb fél évig minden hétvégén hazajártam, de ez már megszűnt,mert fárasztó is volt,meg sok pénzbe is került. De azért sokszor beszélünk telefonon,meg kb 2-3 havonta elmegyek 2-3 napra. Nem éreztem magam fiatalnak,szerintem pont jó volt így.
2017. febr. 13. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
100%
25 evesen koltoztem el...dehogy bantam...nem elhetek anyammal ennyi idosen...most 34f
2017. febr. 13. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
100%
18 evesen koltoztem egy masik varosba, 100km-re egyetemre. Nekem teljesen jo volt.
2017. febr. 13. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
100%
23 évesen költöztem a párom lakásába. Emlékszem, első reggel felébredtem, és azt kérdeztem magamtól, mi a frászt keresek én itt??? :D De egy percig sem bántam meg, és szerintem teljesen jó időben történt.
2017. febr. 13. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
100%

18 éves voltam amikor elmentem dolgozni, és albérletet vettem ki.

Akkor már csak apum élt, mindennap beszéltünk.(sajnos már ő sincs köztünk.)

Nem bántam meg, vágytam az önállóságra, külfödre is úgy mentem hajóra dolgozni, hogy egy teremtett lelket nem ismertem, akkor 19 éves voltam.

32N

2017. febr. 13. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
100%
3 nappal a 18. születésnapom után költöztem el 400 km-re. Nem bántam meg, ha vissza lehetne pörgetni az időt, ma is elköltöznék.
2017. febr. 13. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
49%

24 voltam, mikor exhez költöztem - de ha normális keresettel rendelkeztem volna, rég lépek onnan, mert mostohaanyám egy idióta féltékeny pitsa.


Szakítás után haza kellett mennem, de másfél év után már a párommal lakok (külföld, ráadásul), és nem tervezek többet odamenni.

2017. febr. 13. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
100%
Először 25 évesen költöztem össze az akkori barátnőmmel. Hát, már ideje volt. Aztán egy év múlva külön is mentünk, meg sajnos el is fogyott a pénzem, így hazaköltöztem. Gyűjtögettem vagy 5 évig, aztán újra a saját lábamra álltam, azóta már saját családom van.
2017. febr. 13. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
0%
27 vagyok és szüleimmel élek még..sőt bátyám is! Majd elköltözöm ha lesz rá lehetőségem
2017. febr. 13. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!