Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mennyi az esélye, hogy nekem...

Mennyi az esélye, hogy nekem ítélik a szülői felügyeleti jogot?

Figyelt kérdés
Van egy 8hónapos kisfiam beadtam a keresetet a bíróságon h szeretném én gyakorolni ezeket a jogokat, hogy hivatalosan is nálam helyezzék el a picit. A kérdésem az hogy van esélyem rá hogy a felügyeleti jogot megkapjam?Apukával nem volt élettársi viszony, házasok se voltunk, sokmindenben nem értünk eggyet nevelés téren, orvos, láthatás..a lényeg,hogy sok a nézeteltérés vajon a bíróság ezek alapján szüneteltetheti a jogait persze a kötelező láthatáson kívűl mert most sűrűbben viszi!
2017. febr. 15. 02:57
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
37%
nalad fog maradni.anya központú a bírósag itthon.
2017. febr. 15. 10:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:
100%
Hiába pontoztatok le,3éves kora elött ha az anya nem engedi nem viheti el!
2017. febr. 15. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 A kérdező kommentje:
nincs semmi baj azzal h érdeklődik a gyermek után nem tiltom tőle elviheti pár órára egyik héten heti 2nap délután másik hetvégén pedig hétvégén napközben csak ha tehetné mindennap vinné, amit nem szeretnék. a gyerektartásról közben pedig nem tudunk dűlőre jutni.. szeretném békésen végig csinálni a tárgyalást is de félek.ügyvéddel jön mert mielőtt megszületett a pici fenyegetőzött h neki tellik rá h elvegye tőlem, holott nem az én életvitelem miatt mentünk szét!úgy gondoltam a picinek jobb ha velem marad és 2en vagyunk minthogy veszekedések és sörösdobozok között nőjjön fel..
2017. febr. 15. 12:40
 14/14 anonim ***** válasza:

#1. Azért mert fiú gyerek az apának a helye???

Hülyeség!!!

A bíróság szerintem az anyánál foglya elhelyezni a kisfiút, egy nőnek nagyobb esélye van ra, mert anya.

2017. febr. 15. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!