Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Ez normális? Mit tehetnék ellene?

Ez normális? Mit tehetnék ellene?

Figyelt kérdés
A lányomnak(17) a legjobb barátnője 35 éves. És ha megkérdezzük tőle, hogy miért nem a saját korosztályával barátkozik akkor azt mondja, hogy ők nem elég érettek hozzá. Szerintem rossz hatással van rá ez a nő.

2017. febr. 18. 22:52
1 2 3 4
 1/32 anonim ***** válasza:
61%
Miért lenne rá rossz hatással?
2017. febr. 18. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/32 anonim ***** válasza:
69%

Én a nőn csodálkozom.

35 évesen hogy tud egy 17 évessel barátkozni?

2017. febr. 18. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/32 anonim ***** válasza:
86%
Normálisnak nem mondható mert szokatlan, de ha nem veszi rá hülyeségekre akkor nem szólnék bele.
2017. febr. 18. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/32 anonim ***** válasza:
48%
#2 én ismerek 45 éves nőt akinek szinte csak 15-20 éves barátnői vannak. Őket egyszerűbb befolyásolni, elég uralkodó típusú a nő.
2017. febr. 18. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/32 anonim ***** válasza:
65%

Eléggé bicskanyitogató, hogy nem tudsz semmi rosszat felhozni a nőre, csupán azt gondolod, hogy rossz hatással van a lányodra, de rögtön az jár a fejedben, hogy mit tehetnél ellene.

Hagyd, hogy a lányod barátkozzon vele. Sőt, hívd el hozzátok, hogy megismerhesd. És próbálj előítéletek nélkül tekinteni rá.

Ha egy 35 éves pasival járna, akkor még inkább megértenélek, de szimpla baráti kapcsolatban mi zavar?

2017. febr. 18. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/32 anonim ***** válasza:
60%

Hívd el magatokhoz a nőt, ismerd meg. Tegyél fel neki felnőtt kérdéseket. PL mi a munkája,hogyan vélekedik az életről. Lassan derítsd ki, hogy miért van a lányoddal. Tippjeim vannak, de lehet ,hogy totál tévút: pl. magányos; vagy tininek képzeli magát; leszbikus és szerelmet keres; teljesen kattant és befolyásolni akar valakit.

A hiba mindenképpen a felnőttben van, ne a gyerekben keresd, de azért próbálj a saját gyerekeddel te is beszélgetni néha (ettől független vidám témákról), hátha anyahiány okozza.

Nekem se tetszene és aggódnék, de tiltás helyett az egyre szorosabb megfigyelést javasolnám.

2017. febr. 18. 23:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/32 anonim ***** válasza:
83%
Nekem 15-18 éves koromban volt egy nagyon jó barátom, aki már 30 is elmúlt akkor. Abszolút pozitív hatással volt az életemre.
2017. febr. 18. 23:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/32 Carragher_x ***** válasza:
78%

"A hiba mindenképpen a felnőttben van"

Miért lenne bárkiben is "hiba"?


Egyébként a kérdezőnek: Ha a lányod téged tartana a legjobb barátnőjének, azt is rossznak tartanád pusztán a korod miatt? (S nem, a barátságnak pont nincs köze ahhoz, hogy van-e köztetek vérrokonság vagy nincs)

Semmit sem kell tenned ellene. A lányod gyakorlatilag felnőtt, foglalkozz inkább a saját életeddel!

2017. febr. 18. 23:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/32 anonim ***** válasza:
80%

Nem tudom megéri-e nekem ide válaszolni, mert ahogy látom mindenki le lett pontozva, de azért megkérdezném én is, hogy miből gondolod, hogy rossz hatással van rá? Van valami konkrét dolog is, vagy egyszerűen csak te gondolod így?

Tényleg fura, de amíg nincs rendes indokod, hogy mért ne barátkozzon vele, addig szerintem ne avatkozz bele.

2017. febr. 18. 23:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/32 anonim ***** válasza:
86%

Miért lenne rá rossz hatással? Nehezen tudom elképzelni, hogy egy átlagos felnőtt nő hülyeségekbe rángatna egy kamasz lányt.

Anno nekem is voltak idősebb barátaim, több pozitív dolgot kaptam tőlük mint a sok felszínes "igyunk, szívjunk, bulizzunk" kortárstól.

2017. febr. 19. 00:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!