Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Tudom, hogy nem normális, de...

Tudom, hogy nem normális, de mit tehetnék ellene? (15L)

Figyelt kérdés

Még nem töltöttem be a 16ot, de nemsokára igen. Sose volt még pasim, és elképzelni is alig tudom, hogy valakivel szerelmi kapcsolatban legyek.... Mégis, már most akarok egy családot; 3 gyerekkel, az ÉN gyerekeimmel, de az "apuka" az nem olyan fontos nekem. Csak a 3 gyerek és én illek a képbe, meg a tökéletes idiom kedvéért egy "apa", de igazából engem az se zavarna, ha nô lenne az. Tudom, hogy ez így nem normális, hiszen az ember nem az idiom kedvéért van egy férfival (vagy nôvel), hanem mert szereti, de nekem valahogy nem tetszik ez a 'szerelmesdi'..... Mit kellene tennem ez ellen? Szeretném, ha szerelembôl tudnék majd valakivel együtt lenni, nem azért mert a család üres "apa" nélkül!

És kérlek titeket/kérem Önöket, csak ÉRTELMES válaszokat adjatok/adjanak, legyetek oly kevesek!


2014. máj. 25. 22:08
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
100%
Majd mikor szerelmes leszel ez megváltozik:)
2014. máj. 25. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
91%
Majd ha szerelmes leszel megvaltozik ahogy az elso is irta :) Ha olyan nagy lesz a szerelem gyereket akarsz rogton vele kepzeled ez az eletedet :) kicsi vagy meg ahhoz kepest,raersz meg :)
2014. máj. 25. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
100%

Semmit ne tegyél. Ha szerelmes leszel úgy is átértékelődik amit most gondolsz. Ha meg ez mégsem következik be, akkor is megvalósíthatod a kis családod, egyedül.


Lesz ami lesz, majd a jövő eldönti.


Egyébként én is hasonlóan vagyok, csak idősebb kiadásban. Maga a szerelem nem vonz, de a férj/családapa szerepe kecsegtető. Nem stresszelek ezen, ha nem lesz senkim, gyerekem akkor is lehet :)

2014. máj. 25. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
60%

Tanulj, dolgozz, aztán majd, ha lesz rá lehetőséged, akkor gondolkozhatsz a családalapításon. Azzal, akit szeretsz. Felőlem akár nő is lehet.

Amíg gyerek vagy és semmi egzisztencián nincs, addig teljesen felesleges 3 gyereken és családon gondolkodni.

2014. máj. 25. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem majd másképp fogod látni, ha egyszer szerelmes leszel :) Egyébként is csak 15 vagy, még milliószor megváltozhatnak az élképzeléseid, szóval ne aggódj.
2014. máj. 25. 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
71%

Idiom????


Nem inkább az "idill" szót kerested?

2014. máj. 26. 00:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
100%
én is csak azt tudom mondani, mint az előttem szólók, ha szerelmes leszel, mindent másképp látsz majd, plusz fiatal is vagy még, 15 évesen engem se érdekeltek a pasik, illetve akartam férjet meg gyerekeket, de olyanokba, hogy a férjemmel szeretkeznem 'kell', sosem gondoltam bele. Nem is értettem, mi abban olyan jó, hogy az emberek nem birják nélküle, sőt, amig nem lett barátom 23 évesen, azt sem tudtam elképzelni, megérteni, hogy mit és hogyan lehet valakivel akár fél órát csókolózni egyfolytában, miért olyan jó az...ma már csak nevetek ezen, meglátod, pár év múlva te is mindent másképp gondolsz majd :-)
2014. máj. 26. 00:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
53%

Az a helyzet,hogy én voltam szerelmes 2 éven keresztül,sőt még most is az vagyok az illetőbe(lány volt).Voltam pasival is,belé annyira nem voltam szerelmes,vele 1 évig voltam összesen együtt.Ezek a dolgok 14-17 éves korom között zajlódtak.Jelenleg 18 éves vagyok(lány).Úgy éreztem,hogy azzal a sráccal tudtam volna örökre együtt lenni,meg gyereket vállalni,családot alapítani,de nem voltam szerelmes,nem volt szenvedély abban a kapcsolatban.Végül pontosan emiatt is vetettem véget ennek a kapcsolatnak,nem is bántam meg,hogy vége lett.A sráccal jelenleg is barátság van köztünk,bár mostanában elkezdtünk eltávolodni egymástól.Először 2009-ben voltunk együtt.A lánnyal 2010-ben jöttem össze,és 2012 októberben szakítottunk.Vele nem tudtam volna együtt élni,mert nem lehetett volna közös gyerekünk,és a nők mellett nem érzem biztonságban magam.(Ennek pszichológiai oka,hogy örökbefogadtak).


Én nem hiszek annyira a szerelemben,pedig nem csalódtam,bár nehezen engedem el a 2 éves kapcsolatomat,de úgy érzem,hogy lassan sikerül.Nem ragaszkodhatok örökké a régi dolgokhoz.

Úgy gondolom,hogy én is csak gyerekekkel szeretnék élni,és szeretnék magam mellé egy férfit is,de csak azért,hogy a gyerek(ek?) és én is biztonságban legyünk,meg,hogy a gyerek(ek) lássa(lássák) azt,hogy milyen az apaszerep,és ne csak egy anyamodell lebegjen a szeme(szemük) előtt.


De ha nem érzem,hogy tudnék szerelmes lenni,akkor miért kényszerítsem magam mégis arra,hogy bármit is érezzek?

Nem látom értelmét.Hagyom,hogy csak úgy sodródjak az árral magánéleti téren,és közben alakítom az anyagi részét az életemnek.

Megfogom mondani(ha lesz kapcsolatom),hogy komolyan gondolom,de nekem ahhoz,hogy valaki mellett megmaradjak(csak és kizárólag,mint élettárs) szenvedély kell.

Sosem fogok megházasodni.Nem akarok vagyonközösséget vállalni senkivel,az elválási procedúrát sem játszanám végig.Ha leakarnám igazán kötni magam valaki mellett,akkor nem várnám el,hogy a s*gg*m alá rakja a lakást meg az autót.Ha én egyszer házasodnék,akkor tuti érdekből tenné,hiába hangzik ez szemét dolognak.

Szerelemből csak élettársi kapcsolatot vállalnék fel:) meg gyereket is csak olyan férfitól szülnék,akibe szerelmes vagyok és élettársi kapcsolat van köztünk.:)


18/L-azért szeretnék már ott tartani...:D (ezért Simsezek még néhaXD)

2014. máj. 26. 00:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim válasza:
100%

Én fiú vagyok a 20as éveim elejében de amikor meglátok egy családot néha belegondolok milyen jó lenne ha nekem is lennének

már gyerekeim és egy feleségem. Persze ezzel még nagyon ráérek

de jó néha belegondolni milyen jó lenne :))

2014. máj. 26. 01:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
100%
Majd felnőttként másként gondolod most csak egy álmodó tini vagy persze, hogy normális.
2014. máj. 26. 01:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!