Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Ismertek olyan családot, ahol...

Ismertek olyan családot, ahol állandóak a veszekedések, viták? Miért ilyenek?

Figyelt kérdés
Én már többször is láttam olyat,hogy lényegében ok nélkül ordított a szülő a gyerekkel a boltban,stb.
2017. febr. 19. 19:23
 1/7 anonim ***** válasza:
Mi ilyenek vagyunk. Nem szeretjük egymást. Ennyi.
2017. febr. 19. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Hidd el általában véve szerintem a legtöbb család ilyen..Sok a stressz és a végén szegény gyereken vezetik le..
2017. febr. 19. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
90%

"Miért ilyenek?"

A baromfiudvar csirkéit szokták emlegetni hasonlatként. Ha egyik csirkét megcsípi mondjuk a kakas, akkor az a csirke nem a kaksnak csíp vissza hanem egy nála rangon alulinak, például egy kopasznyakúnak. Ilyenek az emberek is. A munkahelyükön megaláztatás vagy igazságtalanság éri őket, kiabál velük a főnök. Majd hazamennek és pórázzal elveri a kutyáját vagy ő is ordibál a gyerekével vagy házastársával.

A béketeremtés igazi megoldása mindig annak "megcsípése" aki minket "megcsípett". Ekkor nem csak béke teremtődik de a környezete elismerését is kivívja. Fazekas Mihály Ludas Matyija is erről szól és nem csak a kitalált történetben van ez így.

2017. febr. 19. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Mi ilyenek vagyunk. Apám alkoholista, állandóan feszültséget, vitát okoz itthon. És így valahogy mindennaposak a balhék...

24n

2017. febr. 19. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Narcisztikus nagypapa, bipolaris anya es borderline gyerek. Na gondolj bele es ezek együtt elnek :D
2017. febr. 19. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Mi is ilyenek vagyunk (sajnos). Anya-apa rengeteget dolgozik, stresszesek, fáradtak folyamatosan, a tesóim pedig sokszor direkt idegesíti őket tovább. Amíg otthon éltem, én voltam az, akin csattant a dolog, viszont mióta ritkán látnak, inkább a tesóimon/egymáson vezetik le. Ebből ugye a külvilág pedig azt látja, hallja, hogy ok nélküli kiabálás van
2017. febr. 19. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Ilyenek vagyunk. Nem tudom miért. Szörnyű... Nagyon nem szeretem
2017. febr. 20. 01:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!