Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogyan értessem meg anyámal,...

Hogyan értessem meg anyámal, hogy nem bunkó vagyok, hanem egyszerűen már elegem van a nagynénémből, mert folyamatosan a gyökér horoszkópokról beszél?

Figyelt kérdés

20 éves vagyok, de amióta az eszemet tudom, a nagynéném kb. csak ezekről a bolondságairól tud beszélni.

"Jaj, a Tibi tipikus oroszlán, azárt nem jöttök ki jól."

"Remélem nem skorpió lesz a gyereked, azokkal nagyon nehéz." (nem is vagyok terhes, sak úgy random ezt mondta)

"Ne menj orvosira, egy ikreknek - mint te - az túl komplikált lenne."

stb...


Egyszerűen elegem van belőle. Egyrészt, rettenetesen ostobának tartom azt, aki hisz ilyenekben, másrészt már évek óta tűröm - mondtam is neki, hogy én nem hiszek ebben (erre ő: "hát igen, most a nehezebb és hitetlenebb természeted uralkodik feletted - nagyon ikrek vagy, látod?").

Szóval mostmár nem vagyok hajlandó bszélni vele, ha egy légtérben vagyunk, akkor kerülöm, mert annyir irritál.

Anya szerint bunkó vagyok..



2017. febr. 22. 11:23
1 2 3
 11/28 anonim ***** válasza:
27%

"Nem fröcsögök, de kíváncsi lennék, hogy ti hogy viselitek, ha kéthetente olyan dolgot kéne hallgatnoto, amitől a hideg kiráz titeket."


Kéthetente simán el tudnám viselni.

2017. febr. 22. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/28 anonim ***** válasza:
70%
Milyen emberek irnak ide uristen még hogy bunkó a kérdező ti vagytok ilyen parasztok amilyen stílusba ide tudtok írni, Igen is idegesítő tud lenni ez ha az embernek az életére kihat eggyetlwn egy téma és akörül forog az egész élete. Másról nem lehet vele beszélni hiába váltasz témát úgyis beleszövi főleg ezek a horoszkópos barmok mert azt aztán mindenre rálehet mondani a horoszkópot. Nekem is vannak ilyen ismerőseim és rokonaim is de nem sűrűn találkozok velük hálistennek de k*urva idegesitőek és unalmasak is lehoznak az életről ugyan azt hallgatni mindig.
2017. febr. 22. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/28 anonim ***** válasza:
89%

Nyugodtan építsd le, de ne indulatosan, hanem szelíden.

Mikor átjön hozzátok köszönésen, elköszönésen kívül nem kell egy helyiségben tartózkodnod vele. Ha ehhez is hozzáfűz egy-két horoszkópos mondatod, akkor is csak szelíden mosolyogj. Ja kérdezi, hogy miért csak mosolyogsz, akkor mondd neki kedvesen, hogy bocsi de téged fáraszt a horoszkóp, majd hagyd faképnél.


Azt meg döntsd el, hogy fontos-e Neked, hogy ilyenkor családdal étkezzél vagy sem. Ha igen, akkor vedd levegőnek mikor horoszkópról beszél, ha neked szegez egy kérdést, válasz helyett csak kedvesen mosolyogj.

2017. febr. 22. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/28 A kérdező kommentje:
#13 Nagyjából ezt csinálom és anya szerint ez bunkózás...
2017. febr. 22. 13:24
 15/28 hun_74 ***** válasza:
89%

Nem hiszel a horoszkópokban???

Ez tipikus ikrek tulajdonság, ez még nem lenne baj, de a 2.házadban, a mars a jupiterrel, rossz kvadrátszöget zár be, ezért vagy ennyire feszült mostanában ettől a témától...

Ha nem hiszed, kérdezd csak meg a nagynénédet... :D :D :D

2017. febr. 22. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/28 anonim ***** válasza:
34%

Ne legyél betegekkel foglalkozó orvos!

Ezzel a természettel amit itt megmutattál, inkább kutatóorvos legyél.

Nem ítéllek el, én is ilyen vagyok, ... ezért is nem mentem orvosnak. :)

2017. febr. 22. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/28 anonim ***** válasza:
48%
Kérdező, # 15 ! LOL :D
2017. febr. 22. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/28 anonim ***** válasza:
21%
A horoszkóp nem hülyeség. Az én gyerekem skorpió, és tényleg nagyon nehéz vele.
2017. febr. 22. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/28 A kérdező kommentje:

#18 Szerinted nem hülyeség. Szerintem meg igen. Felőlem te nyugodtan hihetsz benne, csak nekem mndogasd kétheti rendszereséggel 12 éven keresztül..


#15 köszi, ez nagyon tetszett :D


#1 szerintem pedig egyáltalán nm lehet eldönteni egy kérdésem alapján, amit ráadásul csak leírva látsz, hogy én alkalmas vagyok-e arra, hogy emberekkel foglalkozzak.

2017. febr. 22. 16:33
 20/28 anonim ***** válasza:
26%
Dehogy nem lehet látni ennyiből. Süt az írásodból, hogy nem tudod elfogadni, ha valakinek más nézetei vannak, továbbá intoleráns, gyenge idegzetű bunkó vagy. Gyökerezel és parasztozol másokat, ami orvoshoz nem méltó. Bőven lesz olyan beteg, aki idegesíteni fog. Előre sajnálom őket. Az pedig szégyen, hogy orvosi előtt nem kérnek pszichológiai alkalmassági vizsgálatot. Segítő szakoknál nemcsak a jegyek fontosak. Azért van ennyi bunkó, felsőbbrendű orvos. Sőt, orvospalánta is ! Kezében sincs a diploma, de már ő a helikapter.
2017. febr. 22. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!