Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Normális ha a feleségem...

Normális ha a feleségem "meghülyül" terhesen?

Figyelt kérdés

A feleségem és én már sok éve boldogan élünk.Most várjuk első babánkat és a terhesség kb felétől nagyon megbáltozott. Sokkal ahresszívabb lett és szívből elkezdett utálni családtagokat,Persze az én családomból.emiatt sokszor veszekszünk is.

Ez normálisnak mondható? Szülés után jobblesz?

Előre os Kösz a válaszokat.



2017. febr. 24. 18:53
1 2 3 4
 1/36 anonim ***** válasza:
88%
Nem.
2017. febr. 24. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/36 anonim ***** válasza:
34%
Igen, normális :) sajnos ez ilyen. És jobb lesz, de nem azonnal. Én kb fél év után kezdtem azt érezni, hogy már nem vagyok annyira hülye, 2évesek az ikrek, most vagyok végre tényleg önmagam. Kitartás
2017. febr. 24. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/36 anonim ***** válasza:
39%
Az a baba gondolj bele... Még a mája se ugyan ot lesz mire kihordja szegényt:) Adj neki időt!
2017. febr. 24. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/36 anonim ***** válasza:
75%
Nem normális.
2017. febr. 24. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/36 anonim ***** válasza:
83%
Nem normális, de a hormonok nagymértékben befolyásolják. Talán a terhesség és valami inger együttese ez a nagy változás.
2017. febr. 24. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/36 anonim ***** válasza:
82%
Az orvosbiológiában neuroendokrin rendszerről beszélnek, mivel a hormonális rendszer nagyban befolyásolja az agyi (azaz felsőbbrendű idegi) működéseket. A női szervezetben a várandósság alatt, aztán a szülést követő szoptatási időszakban valamint a menopauza időszakában is rendkívül nagyfokú, több hormon termelődésére kiható változások mennek végbe, amelyekhez kisebb-nagyobb érzelmi, indulati, hangulati változások is társulnak. Esetenként már kóros tartományba is eshetnek, pl. a szülés követő depressziós, pszichotikus történésnél. Ezek azért az esetek zömében "normalizálódnak".
2017. febr. 24. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/36 anonim ***** válasza:
78%
A férjem szerint én is hülye voltam terhesen. Az elsővel mindenen aggódtam. Mindent túlkomplikáltam. A másodikkal mindent megettem volna, farkasétvágyam volt. A harmadikkal mindenen sírtam. Képes voltam azért sírva fakadni, mert mondjuk csütörtök van. Ez most viccesen hangzik, de komolyan ilyeneken bőgtem. Szóval normális a feleséged is. Ja, a férjem amúgy az ilyenek miatt a szülést nem szülésként emlegette, hanem ördögűzésként.
2017. febr. 24. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/36 anonim ***** válasza:
72%

Azért ez ilyen szinten már nem normális. Én is most várom a harmadikat, lassan szülök, de ez még így se jogosít fel, hogy elviselhetetlen lehessek.


Nálatok is inkább az a változás oka, hogy úgy gondolja, hogy ezt most neki szabad, mert a terhesség, hormonok meg minden...

Mi lesz később??

Kapaszkodj meg: a szülés után ennél is durvább hormonális változások jönnek, kombinálva kimerültséggel. Ami a terhesség alatt megy, azt szorozd meg hárommal.

2017. febr. 24. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/36 anonim ***** válasza:
89%

Azert hadd jegyezzem meg ha terhes lesz egy no, sokszor a rokonok lesznek elviselhetetlenek, a gyerekkel nem rendelkezo de mar most mindent jobban tudo sogorno, az unoka eletet mar most elrendezo anyos meg a szuper szoptatasi tanacsado mindenbe beleugato apos...konkretan TELE ilyen sztorikkal az oldal.

Szoval mielott kiskutyakent bologatnek hogy a varandos felesegedet szidjam (!) veled, meghallgatnam a masik felet.....szegyen hogy ez masnak nem jutott eszebe!

2017. febr. 24. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/36 anonim ***** válasza:
30%
Igen normális. Több terhes ismerősöm is megbolondult. Volt aki pincérrel kiabált, úgyszintén megutáltak a rokonokat, stb... nyugi el fog múlni szülés után.
2017. febr. 24. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!