Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Milyen a kapcsolatotok a...

Milyen a kapcsolatotok a parotok rokonaival?

Figyelt kérdés

A mi csaladunkban nem igazán szokás osszejarni meg ilyenek nem is vagyunk semelyik rokonnal jóba.

Ti mennyit találkoztok a parotok rokonaival és milyen a kapcsolatotok?


2017. febr. 26. 14:44
 1/9 anonim ***** válasza:
85%
1000 km-re élünk, évente max. 3x találkozunk. Tökéletesen megfelel - exnél kéthetente az anyjáéknál hétvégéztünk, mert...
2017. febr. 26. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:

Nekünk mindkettőnknek nagyon jó a viszonyunk egymás családjával.

Nem vagyunk sülve-főve együtt az időhiány miatt, de telefonálunk, skype-olunk, tudunk egymásról.

Én speciel a legtöbbet a sógornőmmel tudok beszélgetni, alig bírjuk abbahagyni. Nagyon szeretem!:)

A férjemnek meg a fiam és a menyem a favoritja.

A fiammal rengeteget tárgyalgatnak, a menyemet imádja, mert olyan cicás, ahogy ő mondja.

Amikor van valamilyen családi összejövetel, akkor már jó pár éve a másikunk rokonsága is meg van híva.

Nagyon szerencsésnek érezzük magunkat, hogy nálunk ez így tudott alakulni.

2017. febr. 26. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
2-ről lemaradt, hogy 20 éve vagyunk házasok, tehát ez nem új keletű dolog nálunk.
2017. febr. 26. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Jóban vagyunk, vannak. Havonta egyszer megyünk haza.
2017. febr. 26. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%
párom kitagadták, mert nemhogy elvett és családot alapított velem, hanem több mint 10 év után se hajlandó elválni. Évi párszor közlik, hogy számukra halott, a gyerekek meg nem is rokonok már... Én enélkül a közlések nélkül is meglennék, párom szintén.
2017. febr. 26. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim válasza:
Én utálom a férjem anyját, mert egy erőszakos, kavarós nő. A sógornőim ezt a példát látták, tehát ők se különbek. A férjem se nagyon bírja már őket, így semennyit nem járunk már össze.
2017. febr. 26. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

Szüleit nagyon csípem, az apja kissé nehezen megközelíthető volt eleinte, de mára ő is "felengedett", anyukája meg egy tündér. :)

Sógorommal elvagyok, nagyon laza, kb. semmilyen a kapcsolatunk, de pozitív. Az ő párját nem nagyon tudom hova tenni, ha találkozunk, dumálunk, de valahogy más világ... nem ellenszenves, csak... az a típusú nő, akivel soha semmilyen más kontextusban nem kerültünk volna össze, annyira mások vagyunk.

Kb. havonta egyszer, max kétszer találkozunk, de anyósom mindig többször szeretne; néha azért küldöm "haza" a páromat egyedül is, amikor nekem más dolgom van, vagy én is mennék anyukámhoz. Egy városban lakunk, ezért meló után 1-2 órára beugrani nem nagy durranás, és legalább ők is örülnek.

2017. febr. 26. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

Párom havonta-kéthavonta hazalátogat, pénztől meg munkától függően. Én a más munkaidőm miatt max évi 2-3 alkalommal tudok vele menni, általában ezeket igyekszünk ünnepek környékére időzíteni, meg nyáron pl. volt, hogy együtt nyaraltunk.

Anyós-após-sógornő egyébként kedvel engem, nekem sincs különösebb bajom velük, bár nagyon más világból származunk. Gyanítom, a hátam mögött kicsit úgy gondolják, hogy kilógok a családból, mert nagyvárosi vagyok, diplomás, míg ők aprócska zsákfaluban élnek, nyilván a korlátozott infrastruktúra lehetőségeivel. De egyébként ezt soha nem éreztették velem, szóval jóban vagyunk, sógornő kislánya külön imád. :)


Az én családomban korábban szintén ez a 2-3-szori találkozás volt jellemző (nagymamám volt a család összetartó ereje, húsvét, karácsony, plusz év közben egy családi ünnep idejére nála gyűltek össze unokatestvérek, nagybátya, mindenki), sajnos a nagyszüleim halála óta teljesen szétesett a család, így én csak anyámmal tartom a kapcsolatot, de oda meg párom sosem jön, max karácsonykor, nincsenek jóban.

2017. febr. 26. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
A párom "anyja" lehúzott minket pár millióval (hosszú sztori), amihez a párom húga is asszisztált. Nyilván nem akarták visszaadni és miután szóltunk nekik, hogy most már kéne a pénz, mi lettünk a legszemetebbek a világon. 5 éve nem tartjuk velük a kapcsolatot. Lehúzós, élősködő, szemét banda.
2017. febr. 27. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!