Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Anyák állandóan belekötnek a...

Anyák állandóan belekötnek a külsőmbe, mit tegyek?

Figyelt kérdés

Hétfőn volt a tabló fotózásom, tegnap kaptuk meg a képeket, anyáék kíváncsiak voltak rá, így megmutattam nekik is. Végig szörnyülködtek, hogy ezen ezért vagyok csúnya a másikon meg azért. Azt mondták legyen annyi eszem, hogy ezek közül a képek közül egyik se megy a tablóra, ennél még az is jobb, ha nem vagyok rajta egyáltalán. Anya ma közölte, hogy felhívja a fotóst, hogy csináljon rólam új képeket, mert nem lehet igaz, hogy ennyire csúnya vagyok az összesen.

Hogyan tudnám ezt nem magamra venni, hogy állandóan csúnyának nevez?



2017. márc. 2. 11:58
1 2
 1/18 A kérdező kommentje:

Anyám*

Telefonról írtam, az esetleges hibákért elnézést

2017. márc. 2. 12:00
 2/18 anonim ***** válasza:
73%

esetleg megosztanál velünk képeket, vagy ez most nem lényeg?

mondjuk ami fontos, te mit gondolsz magadról? szerinted milyen vagy?


24F

2017. márc. 2. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim válasza:
14%
Mond meg anyának, hogy egy 140 kilós nőről nem lehet jó képet csinálni.
2017. márc. 2. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
21%

te hogy vélekedsz a képről?

Azt írod:állandóan csúnyának nevez..-ez tényleg így van?

2017. márc. 2. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
97%
Lehet gyalázatos tablóképeket csinálni csinos csajokról is. Nálunk is szörnyű képeket csinált a fotós, csajok fele maszekban csináltatott újat.
2017. márc. 2. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 A kérdező kommentje:

Nem szeretnék képet mutatni, mert tényleg nem vagyok szép, főleg nem a képeken. A fotós is mondta, hogy valóságban szebb vagyok, mint a képeken.

És nem vagyok kövér, nem azért lettek rosszak a képek, hanem azért nem vagyok attraktív és ezzel tisztában is vagyok, de rosszul esik ennyiszer hallani.

2017. márc. 2. 12:13
 7/18 anonim ***** válasza:
95%
Túl éles képeken pl. jobban kijönnek a smink ellenére is a bőrhibák, meg az ilyen öregít is.
2017. márc. 2. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
98%
Az nem fotós aki még be is ismeri, hogy ügyfele rosszabbul néz ki a képen, mint a valóságban. Neki feladata, hogy a képen még szebb legyél. Ma Photoshoppal mindent meg lehet csinálni.
2017. márc. 2. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
88%
Ha anyukád fizeti, akkor menj el vele és csináljatok újat. Nekem is ronda lett, azóta is bánom, hogy nem mentem el újat készíteni, csak az én anyámat nem érdekelte én meg pont ezért éreztem azt, hogy rondának tart, hogy eszébe se jutott javítani rajta. Engem teljesen besötétített az akkor divatos szélpiázás és úgy nézek ki rajta, mint 35 évesen. Hidd el, hogy nem téged szekál, hanem minőségi munkát vár a pénzéért. Nagyon sok alkalmatlan fotós él iskolai fotózásokból, látszik is a tablókon.
2017. márc. 2. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
51%
Tarts elé egy tükröt, nézze meg magát inkább.
2017. márc. 2. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!