Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Utalom a sogornom. Egyszeruen...

Utalom a sogornom. Egyszeruen rosszul vagyok a jelenletetol. Mit csinaljak hogy eltudjam viselni?

Figyelt kérdés
Van egy sogornom akivel napiszinten veszekszunk... Mar ott tartunk hogy nem birjuk egymas laatvanyat sem.. De elkoltozni meg nem akar mashova pedig van hová költözni.. Csak ott nincs fürdő szoba.. Mert csinaltatni kene es ezert nem megy el en meg meg nem koltozhetek mit. Csinaaljak ezzel a kibirhatatlan asszonnyal?!

#család #konfriktus
2017. márc. 5. 20:41
 1/9 anonim ***** válasza:
92%
Úgy kellett volna férjhez menned, hogy legalább egy albérletet fenn tudjatok tartani közösen.
2017. márc. 5. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%

Kinek a lakásában laktok?

Továbbá semmi konkrétumot nem írsz arról, miért rossz a kapcsolatotok a sógornővel, így nehéz tanácsot adni.

2017. márc. 5. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
91%

"en meg meg nem koltozhetek mit"


Te miért nem költözhetsz? Miért ő költözzön egy fürdőszoba nélküli lukba, csak mert idegesítitek egymást? Ez nem jó érvelés, ne is haragudj.


Miért éltek együtt? Hány éves vagy? És mi a baj?

2017. márc. 5. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Meg 16 éves vagyok azert nem költözhetek el. A sogornom pedig 21.. Hat pl ma azon vesztunk ossze hogy a gyereknek oda adtam a laaptopot.. Ebbol indult maa az egesz vita.. De a semmiken is ossze veszunk sokszor hogyha nem az van amit ő akar ilyesmik..
2017. márc. 5. 21:47
 5/9 A kérdező kommentje:
És amugy anyukám lakásában lakunk. De mar az is roszz hogy ilyen sokan lakunk egy helyen ez is lehet mar egy kivalto ok hogy sok a vita
2017. márc. 5. 21:49
 6/9 anonim ***** válasza:
87%

Tehát a tesód felesége.

Nyilván ő is szívesen költözne, hidd el. Házasként, felnőttként nem az az álma az embernek, hogy a tesója kis hugicájával éldegéljen. És ha tényleg nincs esélyük elköltözni, akkor ezt el kell fogadni (nyilván a pénz hiányzik).


Én a helyedben arra törekednék, hogy békét, vagy legalább fegyverszünetet kössek. Beszélj vele, ő se élvezi ezt szerintem, meg lehet neki mondani, hogy egyezzetek ki abban, hogy kerülitek egymást. Ne csinálj semmit se vele, se a gyerekével. Ne provokáld. Ha meglesz az egészséges távolság (azaz elköltöznek végre), akkor még normalizálódhatnak is a dolgok.

2017. márc. 5. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
33%

Kerüld, nézd levegőnek, ne szólj hozzá, ne válaszolj!

Beszélj anyukáddal, hogy tegyen rendet!

2017. márc. 5. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
46%
Megértelek. Mégis csak tesód feleségének kellene alkalmazkodni egy kicsit elvégre ő ment oda, ráadásul még gyereket is szült, legyetek csak jó sokan egy rakáson. Szerintem beszélj anyukáddal szorgalmazza, hogy költözzenek el, oldják meg valahogy az életüket, mert ez nem állapot. Spóroljanak egy kis pénzt, ha nincs pénz fürdőszobára, tegyenek be egyik szobába egy zuhanyfülkét, válasszák le egy fallal, jobb mint a semmi, vagy találjanak ki valamit.
2017. márc. 6. 06:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
66%
Aki odamegy egy csaladhoz lakni alkalmazkodjon. Plane ha oda is szul....Addig nem jatszanek felnottet amig nincs lakasom. Beszelj anyuddal es tesoddal hogy kicsit beszelgessenek el errol az odacuccolt sogornovel.
2017. márc. 6. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!