Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Egy nap alatt két szaktanárit...

Egy nap alatt két szaktanárit kaptam plusz egy osztályfőnökit (figyelmeztetést) hogy mondjam el a szüleimnek? (többi lent)

Figyelt kérdés
Nálunk úgy van hogyha háromszor nem csinálunk házit vagy háromszor otthon hagyunk egy munkafüzetet vagy tankönyvet illetve valamelyik füzetünket be kell írni az ellenőrzőbe és nekem egyszer már kigyűlt kémia háziból de most matekból is. Ráadásul otthon hagytam a matek füzetem és most kaptam szaktanárit azért is így most kigyűlt a három így beírtak egy osztályfőnükit. Attól félek hogy anyukám megver mert megszokott és mindentől eltilt ami jogos lenne de nem ebben az esetben. Hogy mondjam meg neki hogy számra is könnyebb legyen de nem egy hét alatt szereztem 3 beírást hanem egy nap alatt ráadásul lány vagyok esetleg ha fiú lennék talán könnyeben viselné. Szerintetek?
2017. márc. 11. 19:18
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
87%
Bocsi a kifejezésért, de ez akkora f***ság, hogy szaktanárit adnak ezért.. Én is voltam már ebben a cipőben. Most 1-est kapok, ha nincs valamim és szerintem ez sokkal értelmesebb "büntetés". Mit értesz az alatt, hogy megver Anyukád? Megpofoz, vagy erősen, ököllel üt? Mert nem természetes, hogy ettől kell tartanod.
2017. márc. 11. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 A kérdező kommentje:
Inkább megfog valamit és hozzám vágja vagy elkezd csapkodni. De el sem merem mondani.
2017. márc. 11. 19:36
 3/17 papagenou ***** válasza:
89%
ehh... próbáld valahogy megértetni vele, hogy nem szándékos volt s ajánld fel, hogy többet segítesz otthon vagy valami. de tudod van ennek haszna, mert jobb ha most megtanulod, hogy vannak dolgok, amiket muszáj betartani s megcsinálni. most csak szaktanárit kapsz, 10év múlva majd kirúgnak a munkahelyedről ha sorozatosan ezt csinálod.
2017. márc. 11. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
39%
Kamu. Márcsak a szaktanári indoka miatt is.
2017. márc. 11. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 A kérdező kommentje:
De csak nyolcadikos vagyok arról nem is beszélve hogy azért is beírnak ha tényleg nem értetted. Volt mikor mondtam hogy nem értettem és mondta a tanár hogy írjam be aztán mondta egy nálom okosabb osztálytársam hogy ő elfelejtette és rá mosolyog va bolintott és azt mondta nem baj
2017. márc. 11. 19:44
 6/17 A kérdező kommentje:
Mi a kamu?
2017. márc. 11. 19:44
 7/17 anonim ***** válasza:
79%

Nem kamu, nálunk is adnak ennyiért simán. Iskolafüggő.


Őszintén, és még most a hétvégén, mert a legtöbb helyen jövő héten fogadóóra. Ha ott tudja meg, még nagyobb bajban leszel.


Ültesd le és nagyon nyugodt hangon kérd meg, hogy ne húzza fel magát, nagyon megbántad, mert hü-lyeség miatt kaptál 3 beírást.

2017. márc. 11. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
96%

Őszintén szólva, örülnék egy ilyen iskolának. Az osztályomban van egy gyerek, verekszik, kettes tanuló, legutóbb egy késsel szórakozott, egy tanuló torkához tartotta, stb. És még mindig nem rúgták ki. :/

Ha szépen, lassan, sajnálattal és bűntudattal mondod, akkor is megver?

2017. márc. 11. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
77%
Asszem nekünk is ihy volt :D volt egy füzet amibe beirtak és ha összegyűlt beirtak az ellenorzobe 😀😀😀😂
2017. márc. 11. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
86%
4-es ez nem kamu. nekünk is így van. és nekünk is ugyanígy. csak mii nem a szorgalonál hanem a magatartás 3 vonalnál kpunk szaktanárit. és igen nekme is van olyan oszttásam aki 1 nap alatt kapott 2 szaktanárit és 1 osztályfőökit (igaz nem a vonalak miatt
2017. márc. 11. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!