Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Osztályfőnöki figyelmeztetést...

Osztályfőnöki figyelmeztetést kaptam az öltözködésem miatt? Leírásban a többi

Figyelt kérdés
Szerintetek jogos? Osztályfőnökit kaptam azért, mert a pólómon rajta volt, hogy 666, katolikus iskolába járok. Ezért tényleg osztályfőnöki jár? (Ez a minta volt a pólómon [link] Zenekaros póló, az egyik kedvenc zenekarom. Most komolyan ezért jár osztályfőnöki? A szüleim még nem tudják, félek, hogy baj lesz belőle (Mert a pólóról sem tudnak, mivel egyedileg csináltattam) Hogy magyarázzam ki magam?

2016. febr. 23. 17:41
1 2 3 4
 1/36 anonim ***** válasza:
70%

hogy lehet,hogy nem tudnak a pólóról? reggel nem szoktak látni amikor suliba indulsz?

amúgy ha én lennék az anyukád, nem szólnék semmit, egyedül az iskolára lennék mérges,hogy ilyen hülyeségekre is van idejük.

2016. febr. 23. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/36 anonim ***** válasza:
76%

Hol van ezen a 666?

Én imádom a Pokolgépet, de egy vallásos iskola értékrendjével valóban nem összeegyeztethető. Te vallásos vagy, vagy csak a szüleid miatt jársz ide?

Nyilván nem díjazzák, hogy "megfordult a tornyon a kereszt".


A ruházattal kapcsolatban valószínüleg nekik lesz igazuk. Az iskolának kell, hogy legyen egy házirendje, ami szabályozza az öltözködést. Még ha nem is tér ki mindenre, azért az egyértelmű, hogy a heavy metal nem ilyen helyre való.

2016. febr. 23. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/36 anonim ***** válasza:
72%

"reggel nem szoktak látni amikor suliba indulsz? "


szerintem a gyerek a szobájában öltözik fel, és pulóverben megy ki a szobából, nap közben pedig volt olyan jó idő, hogy lekerült a pulcsi.

2016. febr. 23. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/36 anonim ***** válasza:
59%

Hát figyelj én hallottam olyat hogy hogy a gyereknek rövidebb haja volt oldalt mint kellett volna és ezért hazaküldték szintén (katolikus iskola volt).De nem az a páwa gyerek volt meg semmi csak egy kicsivel volt rövidebb haja oldalt mint elől aztán igazgató megmondta hogy tessék hazamenni..hát én kb sírtam a röhögéstől főleg úgy hogy az igazgatónak sincs hosszabb haja egy centivel se.


Szerintem nem jogos bár ezekből az iskolákból simán kinézem.A szüleidnek meg csak simán mondd meg.

2016. febr. 23. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/36 anonim ***** válasza:
56%
1# vagyok. akkor kedves 3# amikor mos az anyukája akkor nem látja?
2016. febr. 23. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/36 anonim ***** válasza:
67%

#4 vagyok

*(szintén katolikus iskola volt)

2016. febr. 23. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/36 anonim ***** válasza:
73%

Biztos hogy van a házirendben megfelelő pont a ruházatot illetőleg.Látatlanban valami olyat tippelek, hogy "iskola szellemisége...blablabla, katolikus értékrend....blablavla..."

Egyébként ha olyan okos vagy, hogy katolikus suliba ilyet vegyél, akkor viseld el a "lázadozásod" következményeit. Azaz állj oda a szülők elé es ne itt picsogjál, ha már ennyire "kemény" vagy.(Halkan megjegyzem, hogy anno én református gimibe jártam és ennél kevesebbért is igazgatói járt.)

Ha nem tetszik a rendszer, ...nem kötelező oda járni.


Kérdésed alapján baromi hiteles lehetsz a pokolgépes pólóban, bef*suol egy osfőitől, meg remeg a lábad hogy add elő otthon....gáááááz vagy.

2016. febr. 23. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/36 A kérdező kommentje:
Nem vagyok vallásos.. Az iskola is csak a pénz miatt az :). Amita katolikus, tehát az egyház támogatása alatt áll azóta vannak kötelező misék, meg persze az iskolában fejlesztések. De nem vagyok vallásos se én, se a szüleim. Még a tanárok közül se az sok. Annyira kamu az egész, erőltetett... De az osztályfőnöki az akkor is osztályfőnöki
2016. febr. 23. 17:52
 9/36 anonim válasza:
54%
Ha nincs benne a házirenben,hogy nem lehet ilyen pólór/ruhát hordani,akkor nem jogos
2016. febr. 23. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/36 A kérdező kommentje:
A pólót nem rég vettem, kb 1 hete.. De sokat jelent nekem, itthon el szoktam dugni. A mosással meg hát.. Sajnos előbb utóbb úgy is meglátják. A kommentből jutott eszembe, hogy erre nem is gondoltam. Szóval akkor lehet, hogy most kéne megmutatnom az ofőit, és egyúttal a pólót.
2016. febr. 23. 17:54
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!