Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Ezért megérdemlem az osztályfő...

Ezért megérdemlem az osztályfőnökit?

Figyelt kérdés
Az egyik barátom (nem osztálytársam) füzetébe beleírtam ceruzával, hogy mocsok szar vagy, és férfi nemi szervekkel körberajzoltam. Ő meg nem tudta hogy én voltam, és szólt az osztályfőnökének, aki visszanyomozta, hogy én ültem ott. Utána elmentem bocsánatot kérni, akkor mondta, hogy szerinte nem elég ha ő leszid engem és szólni fog az osztályfőnökömnek, de még az igazgatónak is lehet. Ma hívott magához az én osztályfőnököm, és mondta, hogy ha rajta múlna nem adna, de a tanáriban három napja én vagyok a téma, és már ellenem/ellene van uszítva az összes tanár, szóval muszáj adnia valamit. A másik tanár igazgatóit akart, és ő beszélte le, hogy "csak" osztályfőnöki legyen. Szerintem ez miatt nem érdemlem meg, de kíváncsi vagyok mások véleményére is.

2016. dec. 12. 18:06
 1/7 anonim ***** válasza:
85%
Én a szüleidet hívattam volna be.
2016. dec. 12. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
96%
Én is behívattam volna a szüleidet, együtt az iskolapszichológussal, és egy kis beszélgetés után mehettél is volna fegyelmire. Normális vagy te?
2016. dec. 12. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim válasza:
40%
Jaj ugyanmár, ez még szinte semmi. Ne legyünk már ennyire álszentek :D
2016. dec. 12. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
98%
Bántani akartad a tagot vagy csak ilyen iskolás poén volt? mert nagyon nem mindegy,az első esetben én ki is rúgnálak nem tudhatod kinek mi lapul a lelkében,milyen otthoni problémái vannak stb.,ha csak vicc volt és megbeszélted az osztálytársaddal akkor meg nem értem?!
2016. dec. 12. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
50%

Tipikusan megint az van elővéve, aki fel lett hergelve... Gondolom a másik nagyokos nem lett előszedve, hogy mivel provokálta ki ezt nálad... De mondjuk inkább ez, mint hogy beleverd a fejét a falba vagy akármi...


Az intővel meg ne foglalkozz, a további életedre nincs ráhatással.

2016. dec. 12. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Csak vicc volt, semmi bajom nem volt vele. Meg is beszéltük, ő mondta a tanárnak hogy nem tudta hogy én voltam, és kérte hogy ne kapjak semmit, mert csak vicc volt. Akkor mondta a tanára, hogy már mindegy, ennek következménye lesz.
2016. dec. 12. 21:58
 7/7 anonim ***** válasza:
Akkor semmi gáz hisztizzetek ki hogy ne legyen intő.amugy ha kapsz sincs jelentősége ne aggódj 😳
2016. dec. 14. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!