Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » A nagybátyám elcs. Eszi az...

A nagybátyám elcs. Eszi az egész családomat? Mit akarhat a bátyáimtól egy ilyen alak?

Figyelt kérdés

Tehát. Apukám elhagyott minket, anyukánkkal élünk, 4 bátyám és én. Nagybátyám, anyukám öccse elég zűrös alak. Sokat iszik és van h verekszik is. Nem függő elvileg, de sokat drogozik. Anyukám nagyon szereti, és pár éve-mielőtt ilyen zűrös lett-sokat voltak vele a bátyáim. Nemrég feljött hozzánk, megütötte anyát, kiabált, pénzt akart. Anya elküldte, azt mondta ne jöjjön vissza többet. Ez így még okés volt. Csak aztán a legidősebb bátyám, aki 17 éves összeveszett anyukámmal, elment hazulról és valahogy a nagybátyámnál kötött ki. Ők nagyon jóban vannak, elmentek együtt inni egy jót ahogy a bátyám mesélte. Aztán két nap múlva hazajött a bátyám és megmondta anyának, h ő most elköltözik a nagybátyámhoz (az volt a kifogása h így közelebb lesz a sulijához, kevesebbet kell majd utaznia). A másik bátyám, aki 16 éves (örökbe fogadtuk) is vele akart menni, ő meg azt mondta h nem bírja tovább a nyóckert, ahogy ő mondta rossz érzése van itt. A másik két bátyámmal nem értjük mit akar tőlük a nagybátyám, mert soha nem volt egy ilyen jajj de szeretem a gyerekeket. Mostanában mindig új csajt vitt fel a lakására. Tehát nem igazán értjük h miért kellenek neki a bátyáim. Mostmár csak néha látjuk őket. Anyukám megpróbált kibékülni velük. Sikerült is, de haza már nem akartak jönni. Azt mondta h az a hely olyan mint egy drogtanya... Én nem igazán szeretem a nagybátyámat ezért nem is akarok elmenni h a saját szememmel lássa. Csak nem értem h mit adhat a bátyáimnak, amit, mi a családjuk nem adhatunk meg

15/L


2017. márc. 12. 18:30
1 2
 11/11 A kérdező kommentje:
Sajnos csak egyet tudok veled érteni, nem jutott ránk ideje anyánknak. Nem volt jó gyerekkorunk. Túl sok gyerek. Igen, lehet hogy a genetika is rátett még egy lapáttal, köszi.
2018. febr. 27. 10:27
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!