Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Egész alakot mozgató, teljesen...

Hosszúhajú kérdése:

Egész alakot mozgató, teljesen ingyenes sportolási ötleteket keresek szabadban. Lány vagyok - nem fegyencedzésre gondoltam. Ötlet?

Figyelt kérdés
ami eddig eszembe jutott csak a futás. Bicajhoz, rollerhez, görkorihoz már be kell ruházni sporteszközre. vagy valaki ad ingyen?

#ingyen #sport #egész alak
2014. márc. 7. 16:49
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
Valószínű ad ingyen valaki igen. Lehet még úszni ha jó az idő.
2014. márc. 7. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
100%
Mi a bajod lányként a fegyenccel? Nincs azzal semmi gond.
2014. márc. 7. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 A kérdező kommentje:
az úszás az pénz, kivéve nyáron a tóba, de addig is kéne valami. A fegyenccel nincs semmi bajom, meg jó is, csak nem nekem, nem hinném, hogy bírnék húzódzkodni, meg ... ahhoz kell már némi erőnlét, amit én még nem szereztem meg, 10 perc után ott aludnék el, egy padon. előtte kéne valami, amim kondiba hoz
2014. márc. 7. 17:33
 4/19 anonim ***** válasza:
attól függ mi a célod vele, illetve mit szeretnél csinálni. ha komolyan gondolod, keress levélben, és adok részletes útmutatást. például olyan okokból, hogy ha valamit rosszul csinálsz, sérülés lehet belőle, illetve ha nem azt csinálod, ami a célodnak megfelelő, pont az ellenkezőjét éred el vele.
2014. márc. 7. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 kovpet ***** válasza:

"nem hinném, hogy bírnék húzódzkodni"


Fogadjunk, hogy nem olvastad a könyvet.

Nyertem, ugye? :)

2014. márc. 7. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:

a nagymuterom lazán lenyomott 20at a húzódzkodás első lépéséből,szerintem neked is menne-

http://www.youtube.com/watch?v=m1PPCklbBlo

2014. márc. 7. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 A kérdező kommentje:
azt gondolom az a húzódzkodás, amikor a két karommal fogom fent a korlátot, és lógok a semmibe, majd a testsúlyomat a karjaimmal felhúzom, hogy a fejem a korlát fölé kerüljön. bocs ha rosszul tudom, kiragadtatok egy szót, pedig a hangsúly a fegyencedzés erősségén, intenzitásán van. vagy baromi sokat néztek ki belőlem, vagy nem is nagy cucc az az edzés.
2014. márc. 7. 21:22
 8/19 kovpet ***** válasza:
Olvasd el a könyvet!
2014. márc. 7. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 A kérdező kommentje:
ki írta, mi a címe?
2014. márc. 7. 21:36
 10/19 kovpet ***** válasza:
2014. márc. 7. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!