Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit tegyek, ha folyton csalódo...

Mit tegyek, ha folyton csalódok apámban, mindig kiderül róla valami és mindig hazudik?

Figyelt kérdés

Hol azt tudom meg, hogy ennek-annak valakinek nagyobb összeggel tartozik. Hol azt, hogy valamilyen nővel kavart, hol azt, hogy nem úgy fizetett ki valakinek valamit, ahogy kellett volna.


Szinte minden ismerősétől, akivel összefutok és pár szót váltunk, hallok valami lesokkoló infót, amit eddig nem tudtam.


Felelőtlen, nem lehet vele beszélni, csak a saját feje után megy. Nem lehet hatni rá. Korábban is kérdeztem tőle, mit kell még megtudnom róla. Mire csak annyit mondott: semmit.


Mit tegyek? Elkeserítő a helyzet


22l



2017. márc. 16. 20:49
 1/3 anonim ***** válasza:
63%
pár év és elkerülsz otthonról valószínű, addig bírd ki valahogy... azután nem is kell vele beszélned többet!
2017. márc. 16. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Ne törődj vele. Az apád nem a gyereked. És ha a gyereked is lenne: Nem vagy felelős a tetteiért.
2017. márc. 17. 09:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Szomorú, hogy sok felnőtt, családos ember felelőtlen, és nem tud normálisan cselekedni. De hidd el, nem csak a te apukád ilyen. Valahogy bírd ki, ne foglalkozz vele. Ez az ő gondja, nem a tiéd. Persze érthető hogy rossz, mert neked mondják! Kitartás!
2017. márc. 17. 09:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!