Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért fikázz folyton a nevelőa...

Miért fikázz folyton a nevelőapja?

Figyelt kérdés
A barátom nevelőapukája egyfolytában sérteget nem vagyok egy száll bél tudom,hogy van egy kis súlyfeleslegem és ezzel szokott a legtöbbször piszkálni. Párom falára olyan posztokat tesz amivel azt érezteti,hogy a teltebb lányok milyen undorítóan néznek ki és azt írja felé,hogy tudja,hogy a párom szereti az dagadtabb lányokat.Most ment a páromhoz egy olyan lány akit én nem szívlelek és most tervezek menni a páromékhoz és szerintem direkt ezzel is húzni fogja az agyamat pedig már elakarom felejteni azt a lányt mert kiérdemelte,hogy nem szeressen rá mászott a barátomra és a nevelőapukája mintha utálna engem pedig nem szóltam hozzá egy rossz szót se már fel vagyok készülve,hogy mondja a barátomnak előttem,hogy inkább a másik lánnyal kéne járnia mert ő vékony és sokkal szebb. Érzékenyebb természetű vagyok nem akarom magamra venni ezeket de rosszul esik nagyon. Már rá lett szólva mégis ezt csinálja. Mit csináljak ha ezt csinálja?
2017. márc. 2. 20:34
 1/3 anonim ***** válasza:
Kerüld el. Aki ilyen tapló, azzal úgy sem tudsz mit csinálni. Nem menj hozzájuk, találkozzatok inkább nálatok.Beszéld meg ezt a barátoddal, biztos megérti.
2017. márc. 3. 09:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
A barátod nem szokott megvédeni?
2017. márc. 3. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
De ő megszokott de akkor is rosszul esik.
2017. márc. 3. 19:13

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!