Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » "A nőknek olyan férfi kel,...

"A nőknek olyan férfi kel, akire felnézhetnek. " Lányok! Ti miért "néztek fel" a barátotokra?

Figyelt kérdés
Komoly válaszokat kérek. Csak kíváncsi vagyok.
2010. máj. 11. 17:46
1 2 3
 11/21 anonim ***** válasza:
48%

Nekem szükségem van arra, hogy "fel nézzek" rá. Valamit kell, hogy tudjon, amihez én nem értek. Nálam így működik....ha sok mindenben úgy érzem, hogy jobb vagyok nála sajnos...nem tudom tisztelni. Persze nem kell itt nagyon nagy dolgokra gondolni...például...ha már tök jól tud autót vezetni..már felnézek rá....mert olyat tud, amihez én nem értek.


22L

2010. máj. 11. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/21 anonim ***** válasza:
100%
Ő tanított meg mi az a türelem és megfontoltság. Ahogy egyre több időt töltöttünk együtt,mindig éreztem, hogy ez szép lassan rám is átragad. Mindig is csodáltam ezekért a tulajdonságaiért. Ami még fiatal férfiakban talán ritka, hogy előrelátó és tervezi,alapozza a jövőjét. Ezenkívül azért is becsülöm,mert kétkezi munkával keresi a kenyerét :)
2010. máj. 11. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/21 anonim ***** válasza:
83%
Azért nézek fel rá, mert okos!Céltudatod:) és még sorolhatnám, egyszerűen azért, mert szeretem:)
2010. máj. 11. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/21 anonim ***** válasza:
67%
Nem leszek népszerű a válaszommal... de én nem nézek fel rá. Akárhogy gondolkozok nincs olyan tulajdonsága amiért felnézzek rá. Egyenrangúak vagyunk... nem jut eszembe semmi amiért felnézhetnék rá. Szeretem jól kijövünk, ennyi..
2010. máj. 11. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/21 anonim ***** válasza:
100%
Nálam van egy határ. Örülök, ha tisztelhetem, de magamat sem akarom butának érezni mellette.
2010. máj. 11. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/21 anonim ***** válasza:
100%
18:09 vagyok. Szerintem mindenkiben van valami,amit tisztelni lehet, a saját önérzetét pedig mindenki tegye maga helyre. Nem kell butának érezni a másiknak sem magát...miért kéne?
2010. máj. 11. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/21 anonim ***** válasza:
100%
Gondolom, ő sem tudna tisztelni engem, ha mindenben jobb lenne nálam.
2010. máj. 11. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/21 anonim ***** válasza:
100%
A "mindenben jobb" az már tökéletes(akár férfi akár nő) olyan ember pedig köztudottan nincsen :))
2010. máj. 11. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/21 anonim ***** válasza:
100%
Mert biztonságot ad. Ügyes, a saját munkáján kívül is sok mindent meg tud csinálni. Céljai vannak, és meg is tesz értük mindent. A földön jár, reálisan nézi a világot. Tud bánni a pénzzel, nem szalad ki a kezei közül (nekem sajnos kiszaladna). Szeretem, ahogy engem szeret. Gondoskodással, türelemmel. Segít, akin csak tud. És még sorolhatnám....
2010. máj. 12. 08:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/21 anonim ***** válasza:
50%

Azért mert idősebb tőlem és nem egy tini gyerek akinek csak a szex és a buli számit!

Azért mert van tapasztalata az élet minden területén, okos intelligens, és bárhol feltalálná magát!

Nem anyuci és apuci dirigál neki, és nem tilthatja el tőlem senki!

Nem szólhat senki az életébe mert határozott és erős jellem!

Azért mert saját magát tartja el, nem a apucika adja a zsebpénzt amiből ő olyan f*sza menő gyerek a máskás cuccaiban!

2010. máj. 12. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!