Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit szólnál, ha kiderülne a...

Mit szólnál, ha kiderülne a fiadról h biszex és egy fiúval van együtt?

Figyelt kérdés
És szeretik egymást szal nem akar a csajok között keresgélni. De korábban voltak barátnői.
2010. máj. 11. 19:48
1 2 3
 1/30 anonim ***** válasza:
71%
Semmit. Örülnék ha boldog. Mivel én is sok dologban különc vagyok ezért meg tudom érteni és elfogadni. Az ő dolga. És nem érdekel ha természetellenes (a bolygó túlnépesedik akkor meg? amúgy az állatoknál is van ilyen), meg unokákra sem vágyok.
2010. máj. 11. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/30 anonim ***** válasza:
77%
Te vagy a fiú?Csak mert anyu nem ír így,hogy "szal".Először biztos hülyét kapnék,elájulnék,üvöltenék,de aztán meg tudnék barátkozni a gondolattal.Szabad emberek vagyunk,"szal":P
2010. máj. 11. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/30 anonim ***** válasza:
24%

velem ilyen nem történhet meg

ez undorító:S

2010. máj. 11. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/30 anonim ***** válasza:
81%
Lehet, hogy megdöbbennék, de nem szólnék bele a fiam életébe. Élje avval, akit szeret. Ettől még ugyanúgy az én fiam marad, ugyanúgy szeretni fogom.
2010. máj. 11. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/30 A kérdező kommentje:
Ja én vok a fiú csak nemtom mit várhatnék a szüleimtől ha elmondanám :S Azért kérdeztem
2010. máj. 11. 19:59
 6/30 anonim ***** válasza:
75%

Biztos meglepődnék, mert az átlag tapasztalatoktól eltér az ilyesmi, de biztos vagyok benne, hogy nem kezdenék el hisztériázni, kiabálni. Az nekem sem, meg neki sem lenne jó, főleg, ha boldog szeretne lenni, én meg az anyja vagyok, és a fiam marad.

18/L

2010. máj. 11. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/30 anonim ***** válasza:
63%

Veled persze hogy nem... Mint ahogy nem leszel sosem beteg, (Ne menj orvoshoz!) nem leszel soha rákos (Méguccse' ne menjél...) nem üt el soha autó (lépj mindig elé...) és soha nem lesz baleseted (mert te olyan jól megtanultad a szakmát, hogy kizárt dolog...).


Hadd foglaljam össze:


BAROM.

2010. máj. 11. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/30 anonim ***** válasza:
88%

(20:01-es vagyok)

Attól függ, ha el szeretnéd mondani, hogy mennyire megértőek, milyen állapotban vannak éppen. Tehát például ha előzetesen napokig felhergelte őket a téma, pl. tévében látottak miatt, akkor nem szerencsés előállni a comingouttal.

A szülők többsége nem szokta kidobni a fiát/lányát, de bizonytalan időre becsavarodik, elkezdi magát hibáztatni, nem érti a helyzetet.

Ha jóban vagytok, meg szoktátok beszélni a barátnős témákat is, kellőképp nyitottak, akkor rövidebb ideig fog tátott szájjal nézni. Ha eleve szigorúbb, akkor hm...

Ha nem érzed magad biztonságban, inkább várj. Inkább tanulj, dolgozz, légy önálló, és akkor bármi történhet, lehet bármekkora a pillanatnyi vagy hosszabb ideig tartó lelki szakadás, nem lesz semmi gond. Én is így teszek, ez talán a leghelyesebb.

2010. máj. 11. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/30 anonim ***** válasza:
76%

Először valószínűleg nagyon kiakadnék, rossz lenne, de idővel megbarátkoznék a gondolattal, vagy legalább elfogadnám, hiszen az én gyerekem akkor is, ugyanúgy szeretem.

21/L

2010. máj. 11. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/30 anonim ***** válasza:
44%

Hadd tegyek hozzá egy apró javítást! Ha biszexuális vagy akkor miért írod azt hogy nem akarsz a csajok közt keresgélni? Szerintem te homoszexuális vagy csak magad sem akarod beismerni.


Hát hogy ki mit szólna hozzá az emberfüggő dolog, mert minden ember más. De szerintem jobb ha elmondod nekik.

2010. máj. 11. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!