Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogyan reagálnád le ha a...

Hogyan reagálnád le ha a párodról akivel évek óta együtt vagy, kiderülne hogy éveket ült fegyházban, súlyos testi sértésért?

Figyelt kérdés

Mert velem ez történt. 6éve vagyunk együtt,van egy közös gyerekünk. Teljesen jól megvagyunk,álmomban sem gondoltam volna,nem erőszakos. Imádja a lányát.

Állítása szerint nem merte elmondani,mert félt hogy elhagyom. Hogy mit csinált,és miért az most mindegy.

Teljesen ledöbbentem,nem tudom mihez kezdjek ezzel!!!


2011. jún. 21. 20:53
1 2 3
 1/27 anonim ***** válasza:
85%
Nézd, ha azóta minden oké vele, és semmi jel nincs rá, hogy agresszív lenne, akkor semmi okod aggódni. Mindenki volt fiatal, csinált hülyeségeket, mint látod megjavult, szeret téged és a lányodat felesleges ezen agyalni. Sok boldogságot nektek!
2011. jún. 21. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/27 anonim ***** válasza:
75%
Nem is a tette bántana igazán, hanem hogy ennyi ideig titkolta. Nem tudnék már megbízni benne. Miért nem mondta el korábban? Ha ő nem bízik bennem, én hogy tudnék benne? Nem tudom mit gondolnék, akár a kapcsolat végét is jelenthetné.
2011. jún. 21. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/27 anonim ***** válasza:
83%
És még annyit, hogy honnan tudjam, hogy nincsenek más titkolnivalói? Nálam elvesztené a bizalmat...
2011. jún. 21. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/27 anonim ***** válasza:
97%

Azért ismerni kéne a körülményeket, hogy mit és miért tett.

Pl nemrég tudtam meg egy ismerősről is, hogy börtönviselt. Aztán kiderült, hogy azért, mert két cigó megtámadta, ő kést rántott, az egyik tezsvír véletlen beleszaladt és eltúlzott mértékűnek ítélték az önvédelmet. Ez azért más, mintha Hannibal Lecterrel élnél.

2011. jún. 21. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/27 anonim ***** válasza:
57%
Nálam bizti lapát lenne!
2011. jún. 21. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/27 anonim ***** válasza:
84%

nem mind1 miért ült...


ahol lakunk,itt nemfehérek ellen védekezni muszáj,nem csodálkoznék nagyon,cak bántana h nem bizik bennem

de ha monjuk nemi erőszak,bankrablás,hasonló...elgondolkoznék...

2011. jún. 21. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/27 anonim ***** válasza:
87%

Mikor összejöttem a párommal, azzal az emberrel, akinek gyermeket is szülnék, összekötném az életem egy új fejezet kezdődött. Tisztalappal indul, tehetett előtte bármit és ha ezen 6 évig nem is változtatott, nem fogok törődni a múltjával.


Mostmár nem ő és te van, hanem ti és rádadásul egy gyemreketek. Az ember képes változni és ha eddig nem volt jele erőszakosságnak hidd el neki, hogy megváltozott.ne hagyd, hogy tönkre tegye a kapcsolatotokat a múltja. Az a múlt, veled egy új élete kezdődött. Ne hagyd ott, neked is a gyermekednek is szüksége van rá. Ez csak egy ok, ha megértő leszel az csak mégtöbbet szilárdít a kapcsolatotokon. Mikor az élet simán megy, könnyű a másik mellett lenni, az igazi szerelem, kapcsolat, amikor a nehézségekkor is együttmaradtok és együtt vészelitek át.

2011. jún. 21. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/27 anonim ***** válasza:
71%
ezzel nem lenne semmi gond, ha elmondta volna idejében. nem értem mért kellett 6 évig várnia, még azt lenne jo tudni, hogy most ő mondta el végul v mástol/máshonnan tudtad meg? ha ő vallaná be adott esetben csak 6 év után, de azért megbocsátanák és vhogy elviselném, ha most is csak véletlenul derult ki, és nem ő mondta el akkor nem tudnék tovább vele egyutt élni, bár igy nehezebb h van egy közös gyerek, mit ne mondjak nehéz helyzetben vagy, remélem jol döntesz
2011. jún. 21. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/27 anonim ***** válasza:
44%

Azert 6 ev alatt mar bizonyitott neked, hogy nem eroszakos. Ha nem valtozott volna meg, mar kijott volna rajta. En inkabb amiatt aggodnek a helyedben, hogy meg mit titkolhat eloled, mert ez olyan sunyi dolog, hogy 6 ev utan derult ki. Szoval az oszinteseg hianya az nagy gond lehet...


Evekig ult? Akkor az jo sulyos lehetett. Tudod, hogy pontosan mi tortent? Elmondta? En nagyon rajta tartanam a szememet a helyedben. Nem a testi eroszak miatt, mert az mar kijott volna belole, hanem nehogy meg mas is kideruljon. Nem oszinte veled. Ha jol ertem, nem is o mondta el neked. Ilyen titkot orzott ennyi evig. Meg akarmi kiderulhet 10 ev mulva is. Felt, hogy elhagyod -> elegge onzo mentalitas, nem tudja elfogadni a multjat, menekul elole, nem bizik benned es nem oszinte veled.

2011. jún. 21. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/27 A kérdező kommentje:

18éveskora után történt,akkor még nem ismertem. Állítása szerint rossz társaság,stb.

29évesen ismertem meg. Állítása szerint úgy megvertek valakit hogy mai napig tolószékben ül,de megérdemelte.

2011. jún. 21. 21:07
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!