Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Nem vagyok normális!? Tanácsok...

Nem vagyok normális!? Tanácsokat szeretnék nem lehurrogást!

Figyelt kérdés
Párommal akivel 14 éve vagyunk együtt van egy 5 hónapos kislányunk.Szeretem őt.Bár nem volt mindig jó a kapcsolatunk.Volt amikor kevesebbet foglalkozott velem mint amennyire nekem szükségem lett volna.Gyerekről hallani sem akart sokáig.Akkor találkoztam egy régi haverral akivel sokat jártam bulizni.Párszor összefutottunk.És egyre többet kedtünk érezni egymás iránt.SZERELEM LETT belőle!Sokszor volt lelkiismeretfurdalásom,hogy lehetek ilyen,de elvoltam hanyagolva.Mellette nőnek éreztem magam.Nagyon JÓ VOLT VELE.Aztán a párom előállt azzal,hogy szeretne gyereket.Addig anyóssal laktunk.Ez volt decemberbe és tudtuk,hogy májusba már az új kecóba költözünk.Tudtam,hogy a másik ezt rosszul fogja fogadni.IGy is lett.Terhes lettem és onnantól fogva nem találkoztunk.Nagyon hiányzott és Hiányzik még most is.Sms-eket irunk és most 1 hete összefutottunk.Nagyon jó érzés volt újra látni és beszélgetni vele.Még mindig szeretem!!!Nem tudom elfelejteni.A párom most sem foglakozik velem többet!A kislányunkkal foglakozik,imádja!Mit tegyek hogy elfelejtsem a másikat????
2010. máj. 11. 20:41
1 2 3
 1/24 anonim ***** válasza:
100%
Nem kell elfelejtened, hanem tedd el szép emlékként. És a férjedet meg próbáld felvilágosítani, hogy keveseled a rád fordított figyelmet.
2010. máj. 11. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/24 anonim ***** válasza:
94%
jól kavarod a dolgokat, az a baj, hogy magad sem tudod mit akarsz. Ha már van családod, azt csiszolgasd bármi áron, ne egy másik pasival lógj. Nem hurrogtalak le. Egyszerűen megmondod a psainak, hogy teljesen vége mindennek. Ha nem így teszel, akkor még nagyobb bajba, megcsalásba keveredsz, amiből válás lesz és csak 100x annyi veszekedés. És jön majd ide a kérdés, hogy mi legyen a gyermekkel...
2010. máj. 11. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/24 anonim ***** válasza:
90%
Persze az ÚJ mindig más, és jobb és éppen szebb. De gondolj bele, pár év és lehet ős sokkal rosszabb lenne, mint a mostani párod. Mindenesetre azért próbáld csiszolgatni, de olyan, mint a másik sráccal volt, úgy sem lesz.
2010. máj. 11. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/24 anonim ***** válasza:
100%

és te mennyit foglalkoztál a férjeddel? ez valami fóbia néhány nőnél? : velem foglalkozni kell!!

szerintem vagy kölcsönös vagy hagyjuk a csudába!!

2010. máj. 11. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/24 anonim ***** válasza:
96%

Szia! :) Áh, ne hülyéskedj, normális vagy! Óriási hiány van az életedben, amit megpróbálsz pótolni. Zavart az életed, amit jó lenne a helyreraknál. Elsőnek kérdezd meg magadtól hogy szereted e a párod. Van e jövője a kapcsolatnak, mit akarsz a másiktól.

Ha a sok sok hangya eltűnik a fejedből akkor rendbe jön az életed. :)

2010. máj. 11. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/24 anonim ***** válasza:
23%

Te nem dolgoztál az elmúlt 14 évben? Vagy a párod eltartott,és unatkoztál,ezért tartottál szeretőt? A férjed szó nélkül tűrte,hogy egy másik férfivel jársz szórakozni? Nem értem,hogy miben hanyagolt el a férjed? Ez a mai nőknél valamilyen mánia! Akinek van értelmes elfoglaltsága,az nem unatkozik és nem is érzi elhanyagoltnak magát. Miért kellene egy férfinek állandóan körülugrálni a nejét! Ha sokat dolgozik, és ezért tudtok új lakást venni ( nem értem,mi az a kecó),akkor nem is lehet energiája munka után a neje kívánságait lesni. Egy házasságban mindkettőnek egyformán kell vállalni a terheket is. Ez nem csak az anyagiakra vonatkozik!

Két lehetőséged van: megbecsülöd a férjed és a gyerekedet, a másikkal végérvényesen szakítasz,rendbehozod a házasságodat, vagy maradsz a másik mellett, és a lányod hagyod az apjánál.

Ez az egyedüli tisztességes megoldás..

45/N

2010. máj. 11. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/24 A kérdező kommentje:
Dolgoztam.És amikor eljártam szórakozni az még a kapcsolatunk legelején volt.NEm kettesbe jártunk hanem baráti társaságba.Soha nem kértem,hogy egymáson csüngjünk vagy hogy a fényesre ny@lj@ a seggem.De amikor azt hallod évekig,hogy fogyjál le mert van rajtad 4 kg plussz akkor elgondolkodsz,hogy szeret egyáltalán?
2010. máj. 11. 21:38
 8/24 anonim ***** válasza:
100%

Kedves utolsó válaszadó!

Nekem is van "értelmes elfoglaltságom" -háztartás,ház körüli és 2 gyerek,januárban jön a 3. szóval nincs időm unatkozni! Akkor én is semmire való vagyok,mert úgy érzem,el vagyok hanyagolva,mintha egyedül álló szülő lennék?


Kedves Kérdező?

Szereted egyáltalán a férjed? Szereted annyira,hogy továbbra is mellette maradj? Miért vagy Vele? A pasi,hogy áll a kislányodhoz?

Egyet értek az elsővel,szerintem sem kell a szépet elfelejteni:)

Első sorban magadban kell tisztáznod,ki iránt mit is érzel,hogy később dönteni tudj!

Remélem,jól döntés születik,és boldog leszel,a kislányoddal együtt:) bárhogy is döntesz.

2010. máj. 11. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/24 anonim ***** válasza:
szia.publikusan nem szeretnék írni,de priviben szivesen írok hátha tudok segiteni Neked a saját történetemmel.
2010. máj. 11. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/24 A kérdező kommentje:
Kedves utolsó.Nagyon jól esne,köszönöm!!!
2010. máj. 11. 21:55
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!