Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Nem vagyok normális!? Tanácsok...

Nem vagyok normális!? Tanácsokat szeretnék nem lehurrogást!

Figyelt kérdés
Párommal akivel 14 éve vagyunk együtt van egy 5 hónapos kislányunk.Szeretem őt.Bár nem volt mindig jó a kapcsolatunk.Volt amikor kevesebbet foglalkozott velem mint amennyire nekem szükségem lett volna.Gyerekről hallani sem akart sokáig.Akkor találkoztam egy régi haverral akivel sokat jártam bulizni.Párszor összefutottunk.És egyre többet kedtünk érezni egymás iránt.SZERELEM LETT belőle!Sokszor volt lelkiismeretfurdalásom,hogy lehetek ilyen,de elvoltam hanyagolva.Mellette nőnek éreztem magam.Nagyon JÓ VOLT VELE.Aztán a párom előállt azzal,hogy szeretne gyereket.Addig anyóssal laktunk.Ez volt decemberbe és tudtuk,hogy májusba már az új kecóba költözünk.Tudtam,hogy a másik ezt rosszul fogja fogadni.IGy is lett.Terhes lettem és onnantól fogva nem találkoztunk.Nagyon hiányzott és Hiányzik még most is.Sms-eket irunk és most 1 hete összefutottunk.Nagyon jó érzés volt újra látni és beszélgetni vele.Még mindig szeretem!!!Nem tudom elfelejteni.A párom most sem foglakozik velem többet!A kislányunkkal foglakozik,imádja!Mit tegyek hogy elfelejtsem a másikat????
2010. máj. 11. 20:41
1 2 3
 11/24 anonim ***** válasza:
a 21:41-es válaszolónak tetszik a kommentje!nagyon is egyet értek vele ami az egyik kommentelőhöz való mondandóját illeti!!
2010. máj. 11. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/24 anonim ***** válasza:
90%
Nekem egy dolog nagyon nem világos.Miért kellett egy romokban lévő házasságba gyereket szülni? Addig kellett volna vagy rendbe tenni a házasságot vagy kilépni belőle,amíg nincs gyerek,akinek el lehet szúrni az életét.Azt remélem tudod,hogy mi nem dönthetünk helyetted.
2010. máj. 11. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/24 A kérdező kommentje:
Tudom,hogy csak én dönthetek.Na.azért nem úgy kell elképzelni,hogy nem beszéltünk vagy ilyenek.Nem hevert romokba.Én sem gondoltam,hogy érzelmek is lesznek.És Igen SZeretem a férjem.A szerelem elmúlik.Főleg 14 év alatt.
2010. máj. 11. 22:04
 14/24 anonim ***** válasza:
100%
Az a baj szerintem,hogy mást értünk rossz házasság alatt.Ha a feleség másba szerelmes,otthon a férjtől nem kap gyengédséget és figyelmet,ezért szeretője van,az a házasság szerintem rossz.Még jó,hogy kommunikáltatok a férjeddel,hisz egy házban éltek.Ez még nem alap arra,hogy a megmentő a baba legyen. Elhiszem,hogy szereted a férjet,de a történtek tükrében úgy látszik ez kevés.A másik pasiba szerelmes voltál/vagy.
2010. máj. 11. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/24 A kérdező kommentje:
Azthiszem mindig tudtam,hogy nem lehet komoly a kapcsolatom a másikkal.Nem hagyom el a párom és nem a baba miatt hanem mert akármilyen hihetetlen is,de szeretem és nem tudnám nélküle elképzelni az életem.Azért is maradtam vele.Az lesz a legjobb ha a másikra csak úgy gondolok mint egy szép emlékre.
2010. máj. 11. 22:27
 16/24 anonim ***** válasza:

Beszéltél már a férjeddel az érzéseidről?

Ha igen,mit reagált rá?

2010. máj. 11. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/24 A kérdező kommentje:
Mondtam már neki,hogy azt szeretném ha kicsit kedvesebb és bújósabb lenne,de ő soha nem volt olyan aki nyalogat egész nap.A terhesség alatt még jobban igényeltem a törödést és akkor foglakozott is velem.Most is vannak napjai amikor csak úgy szeretget.DE EZ RITKA!!!!Tudja,hogy szeretem.
2010. máj. 11. 22:47
 18/24 anonim ***** válasza:

Arra gondolj,hogy előbb-utóbb belőle is kiszeretnél.Talán ő is elhanyagolna később.

Nem érné meg felrúgni a házasságodat.

Amúgy hogy bírod,azt,hogy ilyet titkot őrizgetsz??Nem lehurrogás,tényleg érdekel.

2010. máj. 11. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/24 anonim ***** válasza:

21:41-es vagyok

Én is szeretném,ha a párom "bújósabb" lenne,és én is beszéltem már Vele,amire Ő az felelte,hogy Ő ilyen, fogadjam el. Ne várjam,hogy hasonlóan hozzám kijelenti,csak úgy,amikor az eszébe jut,hogy szeret. Pedig szeret. Ezt apróságokban lehet észre venni: pl,szerettem volna már jó ideje valamit,amit Ő amint tudja,megcsinálja. Amikor még nem volt vállalkozó,akkor is ugyan ez volt,leszámítva,hogy a vacsit és az uzsi időben elfogyasztott ebédet együtt ettük.

Nincsenek esti séták,néha -heti max 3 alkalom- tudunk családként együtt enni, sőt,nagyon nem is beszélgetünk, mert dolgozik,keveset vagyunk együtt.Most is,még kinnt van,dolgozik. Tényleg,mintha egyedülálló szülő lennék.

Igaz,mi nem olyan régóta vagyunk együtt,de nekem eddig meg sem fordult a fejemben,hogy másfelé kacsingassak,mert olyan amilyen,de így szeretem-akkor is,ha hiányzik a Vele töltött idő.... Ez alatt a pár év alatt több mindenen mentünk át,mint a velünk egy korú párok.

Bár meg kell hogy jegyezzem,soha nem tett semmilyen megjegyzést sem,a külsőmre-még akkor sem,amikor tudtam,hogy irritálóan nézek ki. Szerintem a párom részéről ez az igazi szerelem:elfogad úgy,ahogy vagyok,és amikor teheti,próbál a kedvemben járni.

Sajnálom,hogy ezt kell hogy írjam,de szerintem a Te férjedben nincs meg az,ami össze kellene hogy tartson Titeket.Te hiába mondod azt,hogy szereted,ha Ő nem biztos,hogy elfogad pl:azzal a + 4 kg-oddal. Nagyon őszintén kellene Vele beszélned,hogy tisztábban tudj látni.-Ha a kislány miatt aggódsz,ne tedd! Jobb egy boldog anya egy mostohával,mint egy boldogtalan anya,egy apával. Az apja maradna akkor is a kicsinek,ha Te a "szeretőt" választod.

Remélem hamarabb dűlőre jutsz,mint ahogy a férjed megneszelné,hogy valami nem stimmel!

A lényeg: miután beszéltem a párommal,igaz,nagyon ritka,DE! néha-2 havonta- csak úgy,a semmiből kijelenti,hogy szeret.

:) Remélem,jól döntessz!

2010. máj. 11. 23:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/24 anonim ***** válasza:
57%
Elnezest, ha nem kedveset irok, de az igazat: te nagyon kiszurtal magaddal es 3 masik emberrel (a gyerekeddel, a mostani elettarsaddal es a masik ferfival), mert neked ezt a gyereket nem lett volna szabad bevallalni. Tudod, hogy nem szeretsz valakit, mar mas van, es akkor megis gyereket vallalsz tole? Mire? Azt vartad, hogy majd tobbet foglalkozik veled a gyerek miatt? A gyerek egy jo kapcsolatot megerosit, egy rosszat nem javit meg!! Eleted legrosszabb dontese volt. Most mar nem az lesz, ami neked jo, hanem az, ami a csaladnak a legjobb, ami pedig nem biztos, hogy az, hogy elhagyod a parodat egy fellangolas miatt. Nagyon kiszurtal magaddal, elszurtad az eletedet es most mar onzo dolog volna ebbol csak ugy kilepni. 14 evet toltottel vele, gyereked van tole, gondolom, hogy azert eleg jol meg vagytok. Mi a kerdes? Vele kell megbeszelned, hogy tobb figyelmet akarsz, nemcsak utalgatni ra, es akkor talan valtozik. De ha nem, akkor el kell fogadnod, ahogy eddig 14 evig is elfogadtad, kulonben nem lennel mar vele. Szerintem az SMS-eket hagyjatok el, ne erositsetek ezt az erzest. Mit szolnal, ha kiderulne, hogy SMS-ezel ezzel a ferfivel? Te mit szolnal, ha a parod tenne ugyanezt egy novel??
2010. máj. 12. 05:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!