Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Nem vagyok normális!? Tanácsok...

Nem vagyok normális!? Tanácsokat szeretnék nem lehurrogást!

Figyelt kérdés
Párommal akivel 14 éve vagyunk együtt van egy 5 hónapos kislányunk.Szeretem őt.Bár nem volt mindig jó a kapcsolatunk.Volt amikor kevesebbet foglalkozott velem mint amennyire nekem szükségem lett volna.Gyerekről hallani sem akart sokáig.Akkor találkoztam egy régi haverral akivel sokat jártam bulizni.Párszor összefutottunk.És egyre többet kedtünk érezni egymás iránt.SZERELEM LETT belőle!Sokszor volt lelkiismeretfurdalásom,hogy lehetek ilyen,de elvoltam hanyagolva.Mellette nőnek éreztem magam.Nagyon JÓ VOLT VELE.Aztán a párom előállt azzal,hogy szeretne gyereket.Addig anyóssal laktunk.Ez volt decemberbe és tudtuk,hogy májusba már az új kecóba költözünk.Tudtam,hogy a másik ezt rosszul fogja fogadni.IGy is lett.Terhes lettem és onnantól fogva nem találkoztunk.Nagyon hiányzott és Hiányzik még most is.Sms-eket irunk és most 1 hete összefutottunk.Nagyon jó érzés volt újra látni és beszélgetni vele.Még mindig szeretem!!!Nem tudom elfelejteni.A párom most sem foglakozik velem többet!A kislányunkkal foglakozik,imádja!Mit tegyek hogy elfelejtsem a másikat????
2010. máj. 11. 20:41
1 2 3
 21/24 anonim ***** válasza:
89%
Neked kell változnod, változtatnod, ha boldog akarsz lenni. Első dolog. Ha a férjed már az elejétől kezdve nem volt az a bújós, akkor most miért reklamálsz azért, hogy lehetne bújósabb. Azt elhiszem, hogy nem jó ez így, de vannak ilyen emberek, ráerőltetni nem lehet a bújósságot. Nekem is ilyen volt a volt férjem. A másik dolog. Nagyon egyet tudok érteni azzal a hozzászólóval, aki azt írta, hogy egy ilyen házasságba, ami lehet, hogy nem hever romokban, de NEM STABIL!!! miért kellett gyereket vállalni? Előtte el kellett volna válni, ha nem vagy boldog a férjeddel. Azt írod szereted, de lehet, hogy "csak" sajnálod, ezt érzed szeretetnek. Egy biztos, boldog nem vagy. A szeretőt őrizd meg szép emlékként és koncentrálj a jelenlegi házasságodra és a gyerekedre, próbálj meg a jelenlegiben örömöt és boldogságot találni. Mást sajnos nem tudok mondani és nem lehurrogni akarlak, ne érezd úgy. Viszont Te hibáztál nem is kicsit.
2010. máj. 12. 09:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/24 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a válaszokat!Megfogadom a jó tanácsokat!
2010. máj. 12. 09:31
 23/24 anonim ***** válasza:
24%
Ha nem volt a pároddal jó kapcsolatod akkor minek csináltattad fel magad?
2010. máj. 12. 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/24 anonim ***** válasza:
57%
Már bocsi,válaszadó társaim egy része,de a Kérdező nem kiokítást,hanem tanácsot kért! Szerintem,nagyon is tudja,hogy mennyire erkölcsös,amit csinált! Hagyjátok már békén,és inkább csak a kérdésére válaszoljatok! Jó?
2010. máj. 12. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!