Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Melyikünk a hibás, ki kérjen...

Melyikünk a hibás, ki kérjen bocsánatot?

Figyelt kérdés
A férjem megsértődött, amiért nem akartam anyósomékkal tölteni a születésnapomat. A napján jöttek köszönteni, sok volt a variálás, már azt is mondtam, hogy ne jöjjenek. Azzal büntet, hogy nem szól hozzám. Végül eljöttek anyósék "ebédre", fél 4-re, így a gyereknek saját vigasztalásomra is ígért fagyizás elmaradt, cserébe estig mosogattam. Itt volt az egekig magasztalt sógornőm( nem valami jó a kapcsolatunk) a lányával, akit egyedül nevel. Dühömben-szomorúságomban egy pohár bor után megkérdeztem, a mi gyerekünket miért nem szeretik úgy, mint a sógornőmét. Na meredtek a szemek! Szóval a férjem a kanapén alszik 2 napja. De én a születésnapomon szerettem volna a kiscsaláddal vagy a kettesben lenni, amit mondtam is neki.
2017. márc. 27. 11:59
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
91%
Ferjed egy bunko, az a szuletesnapi AJANDEKOD, hogy cselédkedhetsz es kiszolgalhatod a kiscsaladjat? Nem normalis. Es meg te mosogass utana. Nonszensz.
2017. márc. 27. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
90%

Tehát te, mint az ünnepelt, végig kellett cselédkedned a saját születésnapodat?


Mindezt úgy, hogy te gyökeresen mást akartál?


Mindezt úgy, a saját férjed magasról tett az igényeidre?


És még ő van megsértődve?


Neki kell bocsánatot kérnie. De nem főleg amiatt, amit tett. Hanem amennyire nem tiszteli téged.

2017. márc. 27. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 anonim ***** válasza:
22%

Mindketten hibásak vagytok!

De legfőképp a férjed!

Mert,te mondtad hogy mit szeretnél és nem érdekelte. Viszont amit meg most csináltok az meg gyerekes.

2017. márc. 27. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 anonim ***** válasza:
22%
mind a ketten azok vagytok butuskáim. tessék szépen közeledni egymás felé.
2017. márc. 27. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 anonim ***** válasza:
81%
Kerdezo nem hibas. Ennyi tapintatlan emberrel korulveve nehogymar ö legyen a hibas.
2017. márc. 27. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 anonim ***** válasza:
24%
Mindketten hibásak vagytok es az kérjen bocsánatot, akinek fontosabb a kapcsolat.
2017. márc. 27. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 anonim ***** válasza:
85%
A férjed részéről bunkóság volt,nem kellett volna rád erőltetni a családját. Megbeszélhettétek volna,hogy pontosan mikor legyen a köszöntés. Gonolom több szülinapot töltöttél már a családban,csak van erre valamilyen protokoll. Hozzám az én családom jön a szülinapomon,nem a férjemé. Előre megbeszéljük,mikor várom és vendégelem meg őket. Ez több éve így van,nincs galiba.Te viszont bölcsebb lettél volna,ha nem rivalizáltatod a gyerekeket. Kár a borra fogni.
2017. márc. 27. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 anonim ***** válasza:
16%
Nem az a fontos, hogy ki a hibás, hanem hogy minél előbb helyreálljon a béke a családotokban.
2017. márc. 27. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 anonim válasza:
88%

Hogy szerintem ki a hibás? Szerintem a férjed részéről finoman szólva is tapintatlanság volt odavinni a kis családot,pláne az, hogy még TE, mint ünnepelt mosogass, és ugra-bugráld őket körbe.

A kanapén alszik? És akkor mi van? Még ő van megsértődve? Hát legyen.

Összegezve: Próbáljátok egymással megbeszélni a dolgokat. Ha nem megy, akkor ő is csak egy tipikus férfi, aki megsértődik, mint egy óvodás, ha nem az ő szája íze szerint alakulnak a dolgok.

2017. márc. 27. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 anonim ***** válasza:
14%
mindkettotok nagymester a jatszmazasban, a joisten mentsen meg a fajtatoktol.
2017. márc. 27. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!