Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » A párommal összevesztünk....

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A párommal összevesztünk. Mondhatjuk hogy most én voltam a hibás. Ezt miután lenyugodtunk, be is láttam, és bocsánatot kértem. Erre ő előjött ezzel?

Figyelt kérdés
Azt mondja ,hogy úgy döntött most egy hétig nem akar látni.Elég ritkán találkozunk egyébként is,hetente max. 2-szer.Én meg erre ezt mondtam,hogy adok neki egy két napot,mert megértem,ha ennyire szüksége van.De ha nem jön csak tényleg egy hét múlva akkor ne is jöjjön többé.Ha nem jön akkor a büszkesége fontosabb volt mint én.Valahogy így vagyok vele.Volt már néhány veszekedésünk és én soha nem csináltam ezt mint ő.Nekem már két nap után hiányzik.Olyan furcsa.Szerintetek szereti az ilyen pasi a barátnőjét?Nagyon elbizonytalanodtam.Jól tettem hogy ultimátumot adtam neki? Vélemény?

2016. júl. 19. 23:16
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
83%
Szerintem jól tetted, fog jelenkezni, mert megfogja bánni ezt. Egy kapcsolatba azért kellenek négyzeteltérések, mert hanem unalmassá válik. A veszekedés olyan mint a szomorúság, ha nem lenne nem tudnánk értékelni azt amikor boldogak vagyunk. A veszekedés arra is jó szerintem hogy mind két fél kinyilvánitsa a véleményét, ezuttal egymást elfogadjátok és tudjátok a másik véleményét. Ha elfogadja szeret és ha te elfogadod akkor te is szereted őt. Nyugi fog jelentkezni, ha későn is de fog :).
2016. júl. 19. 23:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 A kérdező kommentje:
De pont ez a lényeg.Hogy végre kiálltam magamért és azt mondtam,nem,nem várok egy hetet,hogy majd nagy kegyesen jöjjön.Jöjjön egy max. két nap múlva ha lehiggadt de egy hét mikor így is távkapcsolatban élünk? Ezt mondtam neki,hogy akkor vége, ha tényleg ragaszkodik a hülye egy hetéhez.Kíváncsi vagyok a kapcsolatunk fontosabb e vagy a büszkesége.
2016. júl. 19. 23:35
 3/14 anonim ***** válasza:
27%

Azért engem érdekelne az is, hogy min vesztetek össze.


Amúgy nagyon nem díjazom, amikor egy nő a büszkeségemmel akar versenyezni, mert pofára szoktak esni olyankor.

Jobban szeretem a tisztességes beszédet és a belátást, amibe nem fér bele az, hogy ilyen dafke jelleggel provokálnak és a szünet mértékén akarják eldönteni a jövőt.

Ha én egy hetet kérek, akkor egy hét múlva megleszek a válasszal, a kész válasszal.

Nem tudom, hogy mi ebben olyan komplikált.

2016. júl. 19. 23:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 A kérdező kommentje:
Egyszer volt már ilyen akkor tíz napig nem láttam.Nem nagy dolgon vesztünk össze,akkor sem és most sem.Az fáj hogy sokszor én adom fel a büszkeségemet csakhogy ne jussunk el a szakításig.Ő meg lelép és éli világát tíz napig,aztán visszajön mintha misem történt volna.Most meg ez az egy hét.Ő nem akar szakítani,csak külön lenni tőlem.De már lassan többet vagyok egyedül mint vele.Ez normális dolog egy felnőtt párkapcsolatban? Ahelyett hogy megbeszélnénk nyugodtan aztán minden menne tovább ott kell hagyni a másikat egy hétre? Gondoljon amit akar?
2016. júl. 19. 23:45
 5/14 anonim ***** válasza:
100%

Van ennek az egésznek értelme így?


Nem, szerintem nem normális, hogy egy kapcsolatban veszekedések vannak, ultimátumok, zsarolás, büszkeség, ki-be ugrálás, időkérés stb. Ha már most, amikor heti kétszer látjátok egymást, ide jutottatok, akkor mi lenne, ha együtt élnétek...?


Én nem akarnék így együtt lenni valakivel.

2016. júl. 19. 23:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 A kérdező kommentje:
Nem könnyű.De szeretem.
2016. júl. 19. 23:57
 7/14 anonim ***** válasza:
100%
Sajnos attól, hogy szereted, még nem fog működni a kapcsolatotok.
2016. júl. 20. 00:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 A kérdező kommentje:
Hát,most tudja mit kockáztat.Ha egy két napon belül jelentkezik még megmenthetjük a kapcsolatot.De ha megint a büszkesége lesz a fontosabb akkor ennyi volt.
2016. júl. 20. 00:06
 9/14 anonim ***** válasza:

Rossz voltál és most büntetésben vagy. Éppen megnevel, ha nem vennéd észre.

Azért egy hét, hogy bántson. Megvonja tőled becses személyét, mert nem úgy viselkedtél, ahogy elvárja.

Természetesen a könyörgő szavakat, a megbánást és a hódolatot elfogadja a távolból. Magyarán megint te add fel a büszkeséged és pitizz.


Kb. ez jött le az egészből.


Ha neked jó, hogy neked kell futni a pasi után, meg jutifalatot és büntetést kapsz, mint egy kutya, akkor feltétlenül kaparj, hogy ne érjen véget ez a csodálatos kapcsolat.

Jól becsüld is meg, mert ekkora parasztot falun is ritkán találni.

2016. júl. 20. 04:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
52%

Itt sajnos nem érett felnőttek közötti kapcsolatról van szó. Megpróbálok néhány dologra rávilágítani, hátha segít.


>lenyugodtunk, be is láttam, és bocsánatot kértem


A bocsánatkérés nem egy aduász vagy varázslat, ami semmissé teszi az előtte történteket. Jó, de a problémát nem oldja meg, nem ez a lezárása.


>Ha nem jön akkor a büszkesége fontosabb volt mint én.


Ezzel pedig nagyon kényelmesen átpasszoltad neki az összes felelősséget, te mosod kezeidet, nem tehetsz semmiről. Ez éppen azt mutatja, hogy NEKED jelent csak ennyit az egész. Ha nem adja fel az álláspontját a te kis egód kedvéért, akkor pápá, ennyi volt.


>Nem könnyű.De szeretem.


Az hogy "szeretem", szintén nem old meg önmagában semmit, nem magyaráz és nem indokol meg semmit. Nyilván jó dolog, de nem oldja meg a problémákat. Ne tessék ütőkártyaként használni ezt sem!


Nézd, nem tudjuk, hogy pontosan mi a problémátok, nem derült ki. Azt sem mondom, hogy te vagy az egészben a hibás. De az biztos, hogy a saját oldaladról nem jól kezeled a dolgokat, mert nem a probléma megoldásán dolgozol, hanem presztízsharcot vívsz a pároddal és az egódat véded.


#1: ez a legnagyobb hülyeség. Szánok mindenkit, aki azt hiszi, hogy a veszekedés a problémamegoldás és a befásulás elkerülésének legjobb módszere.

2016. júl. 20. 10:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!