Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Meghívjuk e a sógornőm barátjá...

Meghívjuk e a sógornőm barátját az esküvőnkre?

Figyelt kérdés

A párom és én munkatársak vagyunk, össze fogunk házasodni. A párom húga összejött egy másik munkatársunkkal, akit egyikünk se szeret. Még köszönni se tud, még a páromnak néha köszön ha olyan kedve van, de nekem annyit sem, egy nagyon bunkó barom sajnos. A párom húga sem sokkal jobb, tele irigységgel, rosszindulattal, áskálódással, borzalmas. De hát mégis csak családtag, meg kell hívni, na de hogy ennek a marhának is még mi fizessük a kajáját és még a fotókon is rajta legyen, miközben nem szeretjük?

Alapból azt gondolom hogy nagyon nagy otrombaság a bármelyik testvér párját kihagyni a meghívásból de ezt így mégis hogy?


2017. márc. 27. 23:05
 1/9 anonim ***** válasza:
17%
jól gondolod, otrombaség lenne nem meghívni, gondolom plusz egy fő etetése, itatása nem vág földhöz
2017. márc. 27. 23:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
91%
Ha nem laknak együtt, fölösleges meghívni, csöppet sem otrombaság. Minek néznétek, ha nem bírjátok, és ő nem is családtag?
2017. márc. 27. 23:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
90%

Mi anno elkövettük azt a hibát, hogy mindenkit párostul hívtunk meg, meg olyanokat is, akit csak egyikőnk ismert. Őszintén megmondom: nem szívesen nézegetem az esküvőnk képeit. Pedig a férjem imádom, köztünk minden rendben, de ha most házasodnánk, kb a vendégek felét em hívnánk meg.


Ez a ti napotok és csak a kettőtök érzései számítanak. Akit nem néznétek szívesen x év elteltével a képeken, azt ne hívjátok meg!


Sok boldogságot! :)

2017. márc. 27. 23:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
25%
miért? ha már együtt laknak akkor családtag? nálunk nem a papír dönti el ki tartozik hozzánk, egyértelmű, hogy minden családtag párja hivatalos egy ilyen eseményre.
2017. márc. 27. 23:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%

#1 Nem az anyagi oldal a kérdés lényege,hanem az,hogy nem kedvelik azt az embert.

Azt hívtok meg a TI esküvőtökre akit akartok.De ti tudjátok,hogy milyen viszonyban van a párod húgával.

2017. márc. 27. 23:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%

Egy barátnőm az anyját nem hívta el a saját esküvőjére, mert egy borzalmas szemét nő, egyáltalán nem anya, csak egy idióta aki megszülte és lepasszolta mikor önmegvalósítani ment a nagyvilágba.

Szerintem azt hívj meg, akit szeretsz, aki titeket is szeret és akiket szívesen látsz majd a képeken is és a kettőtök boldogságát ünneplik.

A felnőttkor egyik nagy mérföldköve szerintem az is, mikor végre rájössz, hogy semmi sem kötelező ha paraszt emberekről van szó. Ez a ti kettőtök nagy napja, nem kevés pénz és szervezés, az a minimum, hogy csak azt hívjátok el aki megérdemli.

2017. márc. 27. 23:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
100%
En nem hivnam meg, mert nem szeretjuk. Az eskuvo a tietek is, nem csak a vendegeke, ergo nem csak azt kell nezni, hogy Jucikanak rossz lesz, ha nem lesz ott a pasikaja...Nektek meg az lesz rossz, ha ott lesz, es Ti fontosabbak vagytok azon a napon, mint Jucika.
2017. márc. 28. 09:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
30%

Hát nem tudom, mi nem vagyunk házasok a párommal!

Viszont ugyan úgy meg voltam hívva az unokatesóinak az esküvőjére,lakodalmára illetve tavaly nősült unokatesóm őt is meghívták!


Számomra nem 1 papír dönti el

2017. márc. 28. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

Nem.

Magyarázkodni sem nagyon kell szerintem.Gondolom nem ezer éve vannak együtt,hogy tényleg megsértődhessen, ha nem hívjátok meg.

Sokszor meg szokták hívni a friss kapcsolatokat is, de szerintem semmi nincs benne, ha nem hívod meg a párját.Főleg ha ilyen bunkó, tényleg ne rontsa el a hangulatot.

Ti esküvőtök, tiétek a döntés joga,hogy kit hívtok meg.

2017. márc. 29. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!