Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit csináljunk? Meghívjuk...

Mit csináljunk? Meghívjuk vagy ne?

Figyelt kérdés

Szüleim elváltak, lassan már 14 éve. Azóta volt több kisebb-nagyobb veszekedés, most éppen beszélő viszonyban vannak. Az apám azzal a nővel él, akivel megcsalta anyukámat. Nagyon rossz a viszonyom (és a családomé) ezzel a nővel, 2 éve nem is beszélünk, csak ha véletlenül találkozunk, akkor köszönünk. Ő kijelentette, hogy nem szeret minket (engem és a párom), mi ne menjünk hozzájuk.

Jövő nyáron esküvő és nem tudok dönteni, hogy kit hívjunk meg? Csak apukám, vagy mindkettőjüket?


2011. jún. 15. 09:06
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
Hívd meg őt is, hadd adhasson egy pénzzel teli borítékot ... ;-)
2011. jún. 15. 09:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:

ha küldesz apukádnak meghívót az úgyis mindkettejükre vonatkozik, hiszen együtt élnek. ( XY és partnere) Döntsék el ők. abbólne legyen veszekedés, hogy ti nem hívtátok

Ha gondolod kérdezd meg apukádat,ő mit gondol.

2011. jún. 15. 09:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:

Én nem hívnám meg a nőt. Ha nyíltan utál, akkor minek etesd? Apád meg majd eldönti, hogy kíváncsi-e nélküle a lánya esküvőjére vagy sem. Ha nem, az meg őt minősíti.


25/N

2011. jún. 15. 09:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
100%

Mindkettejüket és nem csak illemből.

A szülő szülő marad élete végéig aki pedig vele él az a PÁRJA,akivel együtt fekszik,együtt kel és közösen oldják meg a gondjaikat.

Nem kell szeressétek egymást viszont a kölcsönös tisztelet előnyötökre válik.

Ha 14 éve együtt van vele akkor bizony fontosabb Neki mint Édesanyád valaha is volt.

Ezt tudomásul kell venni és megbékélve élni a tudattal.

Mindenki a saját életét éli amit lehet acsarkodva és alkalmazkodóan is.

Dilemmázás helyett inkább példamutatásból jeleskedj.

Szerintem.

47F

2011. jún. 15. 09:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:
Én úgy gondolom, hogy a szülő nem attól lesz szülő, hogy megszüli/nemzi a gyereket, hanem, hogy úgy viselkedik, támogatja, segíti a gyermekét. Ha így nézzük apám nem volt egy igazi szülő típus.
2011. jún. 15. 09:28
 6/12 anonim ***** válasza:

hívd meg apukádat csak.

ha a csaj veszi a lapot akkor nem megy el. én a helyedbe nem hívnám el. az hiányzik h botrány legyen az esküvőmön, hajtépés meg stb. igaz nem ismerem anyudat meg a csajt lehet h lennének annyira illedelmesek és nem szólnának egymáshoz. de inkább nem hívnám meg. ha a csaj meg elmegy úgy h nem hívtátok meg..... leszakadna a bőr a képemről. de kérdezd meg apudat és anyudat. de a helyedbe nem hívnám el a csajt. akár mennyi pénzt is adna.

2011. jún. 15. 09:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
Nálunk hasonló volt a probléma, anyósom és apósom között. Meghívtuk őket, de anyósom semmi szín alatt nem akart apósom feleségével egy levegőt szívni. Meg akarta hiúsítani az esküvőnket, ami majdnem sikerült is neki. Végül varázsütésre megváltozott a véleménye és kibírta azt az egy napot.
2011. jún. 15. 09:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:
Azt hiszem van egy kis félreértés, nem anyukám miatt nem tudom mi legyen, magam miatt!
2011. jún. 15. 09:47
 9/12 anonim ***** válasza:

09:37es vagyok

értem a kérdést :D de ha anyukád meglátná a nőt vagy a nő anyukádat lehet h egymásnak mennének v kitudja..:S érted?:D én a nőt nem hívnám meg. ha a nő nélkül meg nem jön akkor menjen az apukád melegebb éghajlatra :D már bocsi

2011. jún. 15. 10:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
Ez tényleg nem anyukádról szól, rólatok (te és párod) jelentette ki, hogy nem szeret benneteket, én biztos nem hívnám meg. Ti ne menjetek hozzájuk, akkor ő mit keresne a ti esküvőtökön?
2011. jún. 15. 10:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!