Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogyan teremtetek este nyugalm...

Hogyan teremtetek este nyugalmat magatoknak a családi körben?

Figyelt kérdés
hogyan teremtitek meg az alváshoz,esti csendességhez való nyugalmat?

2017. ápr. 3. 19:53
 1/6 anonim ***** válasza:
100%

Halkisd lejjebb a tv-t megyek aludni :D


Megkérem őket hogy halkabban társalogjanak de álltalában én alszok el a legkésőbb :)

2017. ápr. 3. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Én sokáig panelben éltem szinte születésem óta és nagyon forgalmas környéken. Mióta kisvárosba költöztem egy nagyon nyugodt környékre a barátnőmékhez, ott külön kis házat kaptunk szoba konyha alapon, nem ez a végleges lakhelyünk, de egyenlőre nekünk így jó. Bár a barátnőm sokáig szeret ébren lenni, mivel ő állandó délutános műszakba jár dolgozni, és neki így jó. Amikor én már este 9-10 óra körül mennék aludni, annyit mondok neki hogy halkítsa lejjebb a TV-t, vagy vegye fel a fejhallgatóját és lehetőleg a kis oldalfali lámpát használja hogy ne legyen akkora fény áradat, és onnantól kezdve én már mint akit megöltek úgy alszom.

Persze azt se szeretem ha hatalmas sötétségbe és csendbe alszunk el, akkor nem tudok elaludni, mert hozzá szoktam némi zajhoz.

2017. ápr. 3. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
33%
Egyetek mákos tésztát vacsira.
2017. ápr. 3. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 thuesday válasza:
Hát mindenképp halk tv vagy kikapcsolt. Nekem a tvn világít egy kis lámpa ami nagyon halványan világít és anélkül teljesen vaksötét lenne. Az ilyen megszokott kis apróságok miatt lesz nyugodt az estém, de szerencsére nálunk mindenki korán alszik és nem csap senki zajt
2017. ápr. 3. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Nálunk nincs tv a hálószobában, csak a nappaliban, ezért aki fáradt, az bemegy a helyére aztán alszik :)

26N

2017. ápr. 4. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Mázlim van, nekem nem kell nyugalom. Ha álmos vagyok, alszom, bármi is legyen körülöttem.
2017. ápr. 5. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!