Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » A paromnak van egy felnott...

A paromnak van egy felnott gyereke elozo hazassagabol. Titeket zavarna ez?

Figyelt kérdés
Minden hetvegen itt alszanak a baratnojevel, minden hetvegenk igy telik,m.A parom szerint ez normalis de szerintem nem normalis mivel mar felnott ember. Amugy az anyjaval el alapbol. Es ha hazajovok a munkabol tele van a mosogato mosatlannal, szana szet hagynak mindent. Mondtam a paromnak, azt mondta, hogy ezt erte tegyem meg, hogy elmosogatom utanuk. De szerintem eg igy nem fair. Mi a velemenyetek? Tulreagalom?
2017. ápr. 9. 17:49
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
91%

Nem


Alap kellene nekik lennie h rendet hagynak maguk utan !

2017. ápr. 9. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
84%
Parod nem normalis. Te meg eleg rosszul lehetsz kezelve ha nem akadtal ki az elso-masodik ilyen alkalom utan. Semmi önbecsülésed?
2017. ápr. 9. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 anonim ***** válasza:
93%
Az, hogy ott alszanak egy dolog, hogy nem raknak maguk után rendet, az egy másik. Én biztos nem ganéznék utánuk. Felnőtt emberek. Másrészt az jön le a kérdésből, hogy a párod egyébként sem csinál otthon semmit. Na nekem ez sem férne bele.
2017. ápr. 9. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 anonim ***** válasza:
88%
A saját, még itthon élő kamaszomtól is elvárom, hogy munkából hazatérve legalább ugyanolyan rend fogadjon, mint amit én hagytam. Ez alap. Mi az, hogy a párodért mosogass el, neki tán elolvadna a keze tőle? A helyedben közölném, hogy én hozzá nem nyúlok, és amíg nincs csillogó rend és tisztaság a konyhában, addig főzni se vagyok hajlandó. Előbb-utóbb csak megcsinálja, a következő alkalomtól meg elpakoltat a gyerekkel, ha jót akar magának.
2017. ápr. 9. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 anonim ***** válasza:
98%

Azzal nincs gond, hogy hétvégéken ott vannak, elvégre a saját apjánánál vannak.


Az viszont nagyon nincs rendben, hogy nem tartanak rendet maguk után, ez egy felnött embertöl alapelvárás.


A másik, ami nagyon nem elfogadható, hogy ha a párod szerint OK, hogy otthagynak mindent a konyhában, akkor te takaríts utánuk. A helyedben megmondanám meki és elvárnám töle, hoyg ö legyen az, aki eltünteti a felfordulást.

2017. ápr. 9. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 anonim ***** válasza:
66%
Az a lány nem szégyelli magát? Alap,hogy ha ott alszok valakinél és ganét csinálok,akkor az a minimum,hogy elpakolok magam után.
2017. ápr. 9. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 anonim ***** válasza:
100%

Hogy ott vannak a saját apjánál, az természetes és rendben van. Abba nem szólhatsz bele.

De! Neked egyáltalán nem kell utánuk takarítani sem a párod, sem más kedvéért.

2017. ápr. 9. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 anonim ***** válasza:
87%

Én értem, hogy miért zavar, hogy idegen fel őttek ott terpeszkednek nálatok minden hétvégén. Akkor, amikor végre pihenhetnél. Nem is értem mi a fenét keresnek ott amúgy minden hétvégén.. éltem együtt lakótársakkal és hosszútávon kiakasztó. De sajnos ha összeházasodsz valakivel, akkor a családjával is összeházasodsz. Muszáj lesz valahogy megszoknod (én is most házasodom, és tudom, hogy lesz egy új családom, akikkel szemben már máshogy kell viszonyulnom, nem barátnőként).

De a fater helyében lesülne a bőr a képemről, ha így neveltem volna a fiamat. A csaj is lehetne igényesebb, nem szabad elvárni tőle, hogy kitakarítsa a házat, csakmert átment vacsorázni, de azért a fiújával együtt igazán rendben tarthaná maga körül a dolgokat, ha már minden hétvégén vendégségben van. Legalább ő ne lenne igénytelen. Rettenetesen utálnám őket.

Ha ennyien vagytok hétvégén, vegyetek egy mosogatógépet (ma már nem luxuscikk), azt talán be tudják pakolni...

Én biztos nem ganyéznék utánuk. Nekik amúgy nem tudod ezt így megmondani? Vagy a lánynak, hátha elszégyelli magát és ráveszi a tunya pasiját, hogy takarítsanak maguk után.

2017. ápr. 9. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 anonim ***** válasza:
95%
Takarítson apuka a szőrös tökű gyereke után!
2017. ápr. 9. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 anonim ***** válasza:
100%
Az, hogy ott vannak nem gond, az hogy koszt hagynak maguk után igen. Átlag ember a saját gyerekét is úgy neveli, hogy takarítson el maga után. Apuka beszéljen velük, vagy takarítson ő utánuk.
2017. ápr. 9. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!