Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Mit csináljak? A páromnak az...

Mit csináljak? A páromnak az első házasságából van egy nagy lánya és velünk él.19 éves

Figyelt kérdés
látszólag elfogadott, , jóban is vagyunk, , ha itthon van az apja. Ha nincs kifordul önmagából, nem csinál semmit, ha én kitakaritok szét pakol (van 2 éves kislányunk) Vele is csúnyán viselkedik és hiába kiabálok vele, hiába szólok az apjának nem nagyon hisz nekem, mert ugye mikor itthon van akkor minden ok! Tanácstalan vagyok, de ezt nem sokáig birom igy
2013. okt. 15. 15:09
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
12%
Fordítva szokott ilyen történni, a mostoha gyötri olyankor a gyereket, és nem a gyerek a mostohát.
2013. okt. 15. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
100%

Miket mondasz neki, mielőtt elkezd szerinted helytelenül viselkedni?

Egyébként vedd fel telefonnal amiket mond, de azt is amit te előtte mondasz neki.

2013. okt. 15. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
100%
Vagy meg tudod beszélni a pároddal a helyzetet, vagy próbálj meg némi videót csinálni amikor nem "aranyos".
2013. okt. 15. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
100%
Mért nem az anyjával él?
2013. okt. 15. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 A kérdező kommentje:
Azért nem az édesanyjával él, mert nem birt vele, úgy volt vele majd az apja megneveli..., meg a leányzó szét akarta szedni a mostani férjétől sms irogatás stb stb... ! Igen, tudom, hogy általában forditva szokott lenni, de elhihetitek minden szó igaz amit leirtam sőt mikor ideköltözött nagyon örültem neki, gondoltam lehetnénk ,, barátnők is,,
2013. okt. 15. 15:23
 6/13 anonim ***** válasza:
100%
rejtett kamera több héten át, aztán párod előtt lejátszani milyen az ő "kislánya"
2013. okt. 15. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
100%
Telóddal felveszed képpel,vagy csak hanggal mennyire szociális a nagylány
2013. okt. 15. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
100%

Lerakod a sarokba a mobiltelefonodat videóra állítva, aztán vársz amíg rákezd a hisztire.


Nem vagyok az ilyen alattomos megoldások híve, de ha valakivel nem lehet beszélni, akkor nem...


Más kérdés, hogy a "hiába kiabálok vele vagy szólok az apjának" nem a legjobb megoldás 2 felnőtt nő között, talán normálisan kellene vele beszélni előbb, hogy mi a problémája, nem ordibálni vele, hogy ne dobálja már szét a zsuzsika játékait.

2013. okt. 15. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 A kérdező kommentje:
próbáltam beszélni vele, mindig az a válasz hogy én elvettem tőlle az apját szültem neki egy gyereket, hogy vele ne foglalkozzon ( jelzem nem én szedtem szét őket, 3 éve elvált ember volt mikor megismertem) az édesanyjáról ugyanez a véleménye! a szétpakolást azért csinálja hogy azt lássa az apja h én nem csinálok egésznap semmit! Ugyhogy egynap 4-5 alkalommal takaritok utána!
2013. okt. 15. 15:41
 10/13 anonim ***** válasza:
100%

kész vágd be a hisztit,párodnak elmondod milyen a lánya és ezentúl a lány takarít hisz 19 éves vegye ki a részét a munkában ha meg rendetlenség lesz az már az ő sara

de a párod sem kedves,hogy tudja mit tett a lány az anyjával ,de azért neked már nem hisz:S

2013. okt. 15. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!