Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Milyen számotokra az álomnő/ál...

Milyen számotokra az álomnő/álomférfi? Elsősorban belső tulajdonságokra vagyok kíváncsi de a külső is érdekel!

Figyelt kérdés
2010. máj. 13. 11:09
1 2 3
 11/27 anonim ***** válasza:
Hát nyilván a többség kiemeli a figyelmességet. Én pl az a nő vagyok, aki márpedig nem várja el a virágcsokrot, meg hogy felvásárolja a boltot. Ennél értékesebb dolgokat szoktam kapni: verseket. Lehet, hogy gáz a mai lányok szemében (mondom ezt 21 évesen), nekem kincs az összes.
2010. máj. 13. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/27 anonim ***** válasza:

11:34 - én sem vagyok az a típus, aki elvárja a virágot. Megmondom őszintén, nem is szeretek nagyon virágot kapni. Nekem sokkal többet számít a szóbeli figyelmesség. Pl. a volt párom nagyon ritkán mondott bármiféle bókot, de ha mondott, az nekem nagyon sokat jelentett. Pl. egyszer egy fesztiválon voltunk, és ott volt egy ismerősünk tizenéves lánya, akire mindenki azt mondta, hogy világszépe (tényleg nagyon széparcú volt amúgy), és a barátom is megjegyezte, hogy milyen szép leányzó, én meg felvontam a szemöldököm, mert kicsit úgy éreztem, hogy ezt nem pont nekem kéne mondani, erre elmosolyodott és azt mondta, hogy "de nekem te vagy a legszebb". Ez így nem tűnik nagy dolognak, de 3 év alatt egy kezemen meg tudom számolni, hogy hányszor mondott hasonlót.

Szóval nekem az számít a legtöbbet, amit ritkán kapok meg. Legyen az egy bók, vagy bármi más.

2010. máj. 13. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/27 anonim ***** válasza:
Az én párom,okos,kedves,sokoldaló,figyelmes,őszinte,megbízhható,családcentrikus,állatszerető s nem dohányzik.A külseje?Ugyan már, a belső tulajdonságai fogtak meg,bár szeretm ha van rajta mit fogni, a nagy cicijeit...de a belső a döntő.Bár egy éve vagyunk eggyütt,mégis újra majd vénemberként szerelmes tudtam lenni belé,visszahozta az életkedvemet.
2010. máj. 13. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/27 anonim válasza:

Én is a szóbeli figyelmességre gondoltam:)

az Én barátom szerenádot szokott nekem adni, amiben az a vicc h se gitározni se énekelni nem tud, de naon aranyos és a szándék a lényeg! ^^

2010. máj. 13. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/27 anonim ***** válasza:

próbáljon meg harmóniát teremteni és

önzetlennek lenni

számomra legyen vonzó

2010. máj. 13. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/27 anonim ***** válasza:
Őszinte,kedves,megértő
2010. máj. 13. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/27 anonim ***** válasza:
100%
Intelligens, nyitott, szerény, tisztában van a hibáival, de elfogadja magát, mindenről beszélgethetek vele a legkomolyabb témáktól a legbanálisabbakaig.
2010. máj. 13. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/27 anonim ***** válasza:

Számomra az álomférfi a saját párom:

Külsőleg: kreol bőr, barna szem, sötétbarna haj (majdnem fekete), 180 körüli, ápolt, izmos, széles vállú, és gyönyörű a mosolya :)

Belsőleg: érzékeny, türelmes, intelligens, őszinte, egyenes, humoros, nagy hangja van, de csöndes, kedves, barátságos, idegen társaságban visszahúzódó, mindig lehet rá számítani, temperamentumos, szenvedélyes, érzéki, domináns, igazi irányító, bármiről lehet vele beszélgetni, megértő, és simán le tudja venni az ember lányát a lábáról :)

2010. máj. 18. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/27 anonim ***** válasza:

szia:)

a belső tulajdonságai:

kedves

aranyos

hűséges

figyelmes

tisztelettudó

őszinte

megértő

együttérző

toleráns

olyan érdeklődési körű, mint én

nem nagyképű

bátor

okos ( de ez nem feltétlen diplomát jelent)

aki mindent megtenne értem



külső:

igazából nincs konkrét ideál:)

2010. máj. 18. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/27 anonim ***** válasza:

az én álompasim:

belső: kedves, barátságos, türelmes, hűséges, határozott, kreatív, szenvedélyes, lehet vele mindenről beszélgetni és odavan értem

külső: magas, jóképű,

szoljatok ha ismertek ilyet!!:)

L/21

2010. máj. 18. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!