Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » 22 évesen 7 éve tartó kapcsola...

22 évesen 7 éve tartó kapcsolat és közösen külföldre költözés. Ebből akár házasság is lehet ugye?

Figyelt kérdés

Az egyetlen gond, hogy a fiú 17-18 évesen párszor megcsalta a lányt, habár azóta lenyugodott. Mindketten 22 évesek.

6 hónapja költöztek ki Londonba, hogy "jó sok" pénzt keressenek. Ilyen esetben már jó esély van rá, hogy örökre együtt maradjanak ugye? Legyen belőle házasság, gyerekek.


2011. okt. 16. 10:05
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
78%

"Ilyen esetben már jó esély van rá, hogy örökre együtt maradjanak ugye? "

A legtökéletesebb kapcsolatok is tönkremennek idővel. Ráadásul ti még nagyon fiatalok vagytok.

2011. okt. 16. 10:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
35%
Ha szeretik egymást és már megbízható a fiú akkor lehet! de még fiatalok vagytok hozzá! 24-25 a tuti! mikor lenyugodtak a hormonok!
2011. okt. 16. 10:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 anonim ***** válasza:
76%

50%, vagy igen, vagy nem.


Az a helyzet, hogy a sok együtt töltött idő nem garancia semmire. Nem egy olyan ismerősöm van, aki 6-10 év után szakított. De olyan is van, aki házasodott.

Mondjuk ez a "lenyugodott" kérdés veszélyes kicsit, mert a lányban egyszer csak fel fog merülni, hogy vajon milyen lehet mással, és lehet, hogy ő is megcsalja a fiút. Vagy elhagyja.

2011. okt. 16. 10:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 anonim ***** válasza:
69%

"párszor megcsalta a lányt"


Hát izé...

Nem tudom, a nagyon korai kapcsolatok szerintem ritkán sülnek el jól felnőttkorban. Nem elképzelhetetlen, de nekem pl. nagyon kellett az a 2 komolyabb kapcsolat, hogy most igazán felnőtt társa lehessek a páromnak. Ezekből rengeteget tanul az ember, és mondom, nem arról van szó, hogy százával le kel feküdni másokkal, hogy tapasztalatot gyűjts, mert ez nem is igazán a szexről szól, hanem arról, hogy meg kell tanulni kapcsolatban létezni, és ezt több próbálkozás jobban segíti.

2011. okt. 16. 10:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 anonim ***** válasza:
51%

Az a kérdés hogy tudsz-e úgy élni a pároddal hogy nem gondolkozol azon,nem mérgezed a kapcsolatod azzal hogy rágod magad h megcsalt vagy nem? megfog vagy nem? ez nagyon hamar szétrombolja a szerelmet a szeretettet a kapcsolatba!

Vad életmodot folytattok? (pl:.kocsmázás,bulizás,party!) sok időt töltőtök együtt?

2011. okt. 16. 10:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 anonim ***** válasza:
89%
Mivel már 7 éve együtt vannak jó nagy esély van rá (mellesleg a lány ritka nagy papucs). Persze én még várnék pár évet a házassággal. A jó sok pénz meg sok mindentől függ. Ráadásul a pénz nem minden...
2011. okt. 16. 10:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 anonim ***** válasza:
82%

"Ilyen esetben már jó esély van rá, hogy örökre együtt maradjanak ugye?"


Semmire sincs garancia. Több mint 10-15 éve tartó házasságokat is látok felbomlani, pedig gyerekek is vannak..

2011. okt. 16. 10:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 anonim ***** válasza:
100%

Hát ez nem garancia,egy ismerős 6 év házasság és három év külföldön élés után adta be a válási papirokat.De szerintem ha Magyarországon maradtak volna,akkor is ugyan ez történt volna velük.

Ha erős a kapcsolat akkor a Holdon is együtt maradnának.Ha felszínes akkor meg mindegy.

2011. okt. 16. 10:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 anonim ***** válasza:
100%
Két ismerősöm 8, és 10 év együttjárás/élés után hasonló okok miatt mentek külföldre, ők 25-28 év között voltak. Mindkettő pár egy éven belül szétment. Szóval ez nem garancia semmire.
2011. okt. 16. 10:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 anonim ***** válasza:
76%

7 éve vagyok én is együtt a párommal, csak mi idősebbek vagyunk. Én 21 voltam, párom 27, mikor megismerkedtünk. 3 éve együtt jártunk, mikor mi is kiköltöztünk külföldre. A kapcsolatunk kezdett ellaposodni az után, miután megszületett kislányunk. 1 évig tartott körülbelül a hanyatlás, aztán több hónapig külön kémyszerültünk lenni egymástól sajnos és ez újra felélesztette a tüzet.

Igazából semmi baj nem volt, csak kicsit szürkék lettek azok a mindennapok. Most megint minden rózsaszín:D

2011. okt. 16. 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!