Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » A párod tett már megjegyzést...

A párod tett már megjegyzést az alakodra/testsúlyodra? Hogy reagáltatok rá?

Figyelt kérdés
Én úgy érzem, hiába figyelek az étkezésre, rendszeresen sportolok, egészséges vagyok, 2 kilóra a régi versenysúlyomtól, nem elég... Ha bármikor előjön ez a téma és megjegyzést kapok a súlyomra, alakomra, teljesen elmegy az életkedvem, sírni tunék, mert ez az egész elképesztően meghatározza az életemet. Nem tudok megenni egy kekszet anélkül, hogy bűntudatom lenne, nem tudok nem gondolni a kalóriákra, és hogy miből mennyit ehetek még, mi hízlal stb. Nem akarom állandóan sanyargatni magam, hogy álomtestem legyen... csak enni úgy, mint egy normális ember, de mivel hízékony vagyok, ez a hátralévő életemben így lesz. :(
2010. máj. 13. 12:09
1 2 3 4 5
 1/49 anonim ***** válasza:
93%
Tett.Már nem a párom.Mondtam keressen egy anorexet magának.
2010. máj. 13. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/49 anonim ***** válasza:
100%

Ja és még mondtam, hogy ha nekem nagy a s.ggem, neki kicsi a .... Ha már ekkora volt az önbizalma, hát visszavett belőle.

Első voltam.

2010. máj. 13. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/49 anonim ***** válasza:
100%
Tett, hát! A poén az az egészben, hogy mindig is nagyseggű csajai voltak, az elmondottak alapján. Sőt! Szerintem az előző csajának sokkal nagyobb kufferje volt!
2010. máj. 13. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/49 anonim ***** válasza:
100%
Szegénykém ez elég rossz lehet :( Ne törődj azokkal akik megjegyzést tesznek. Bunkókkal tele van a világ sajnos. Az a lényeg, hogy te érezd jól magad, aki pedig nincs így megelégedve veled az keressen magának mást..
2010. máj. 13. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/49 anonim ***** válasza:
100%
Ja! Hangulatfüggően reagálok4 Vagy visszavágok, valami csípős megjegyzéssel, vagy megfgenyegetem, hogy ha diétásan étkezem, akkor ugyanazt kapja ő is ! Rántott húsról ne is álmodozzon, vagy csak megsértődöm!
2010. máj. 13. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/49 anonim ***** válasza:
96%

igen, meghíztam, és azt modnta, hogy olyan jó, hogy van rajtad mit fogni.


nem is tudom, hogy sírjak, vagy nevessek. neki az anorexiások egyáltalán nem jönnek be... de azt persze, szeretem, hogy szereti a testem :)))

2010. máj. 13. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/49 anonim ***** válasza:
100%

Az első "komolyabb" barátom tett, elég durvákat.

168/58 voltam és szó szerint: "Nem akarok dagadt lánnyal járni"

Aztán rajtakaptam egy "barátnőmmel", aki csontsovány volt, de hozzá csúnya is.

Sajnos akkoriban eléggé sikerült aláásnia az önbizalmamat annak az egyénnek, így ezért rúgtam ki az első megjegyzése után...

2010. máj. 13. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/49 anonim ***** válasza:
100%
amúgy hogy a kérdésedre is válaszoljak, sosem tett senki negatív megjegyzést hála istennek. Pedig az alkatomhoz képest túl nagy melleim vannak, vékony vagyok, már a hátam is fáj, szóval lenne miért...:( az olyan pasikat ott kell hagyni akik megjegyzést tesznek.
2010. máj. 13. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/49 anonim ***** válasza:
91%
Beteg vagy. Komolyan! Nem tudom hány éves vagy, de hadd mondjam el neked, hogy a szép-tökéletes külső elég lehet megszerezni egy férfit, de ahhoz hogy megtartsd sokkal több kell. Rengeteg tökéletes alakú nő van egyedül ill. egyik kapcsolatból be, a másikból ki, s rád is ez a sors vár, ha azt hiszed itt dőlnek el a dolgok. Persze hogy legyél igényes magadra, de ha a külcsín nem társul szép belsővel, semmit nem ér. Szóval hagyd abba ezt a beteges gondokozást, és várd is el egy férfitól hogy ne a tökéletes tested miatt, hanem önmagadért szeressen. De hogy a kérdésedre válaszoljak, rajtam a szülés óta rendesen maradt túlsúly, a párom bátorít hogy fogyózzak az egészségem miatt, de emellett nap mint nap elmondja és érezteti is, hogy neki így is tetszem, ha soha nem fogyok le, az se baj. Ettől függetlenül persze hogy fogyni akarok, de nem ez a központi kérdés az életemben.
2010. máj. 13. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/49 anonim ***** válasza:
100%

"ezért nem rúgtam ki"

hozzáteszem azóta jártam olyan helyes, kedves férfiakkal:O

És volt amelyiknél még teltebb voltam, de szerette!

Sajnálom, hogy ilyen bunkó Veled a párod!

2010. máj. 13. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!