Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Szépnek mondott lányok!...

Szépnek mondott lányok! Titeket is szoktak bámulni, megjegyzést tenni, összesúgni, kibeszélni idegen emberek? Vagy ezt azokkal szokták inkább, aki csúnya?

Figyelt kérdés
2011. ápr. 26. 15:29
1 2 3 4
 1/34 anonim ***** válasza:
86%
A szépség relatív fogalom. Ha összesúgnak a hátad mögött nem feltétlenül az elismerés és a szépség az oka.
2011. ápr. 26. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/34 anonim ***** válasza:
84%
Most Te szepnek, mondod, tartod magadat? Mi is az hogy szepseg? Mindenkinek mas a szep, nincs sablon, vagy Te hogy hataroznad meg?
2011. ápr. 26. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/34 A kérdező kommentje:

egyébként azért kérdezem, mert én nem vagyok egy világszépe, sőt...

szal ezek szerint azért mert ronda vagyok:S

2011. ápr. 26. 15:33
 4/34 anonim ***** válasza:
100%
Tök mindegy szép vagy e,vagy csúnya,sovány vagy e,vagy kövér,bármi más van rajtad,vagy máshogyan nézel ki,mint az átlag,akkor már bámulnak,igen.
2011. ápr. 26. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/34 anonim ***** válasza:
50%

mindenkivel szokták

ha csunya azért,ha szép azért,ha van rajta kalap azért,ha nincs azért...


engem pl azért mert fel tudok venni S-es ruhákat és megbámulnak a pasik,pedig nem öltözök feltűnően,de a hosszú természetes haj vonzza a tekintetet...


legutóbb egy pasi nézett meg nagyon az utcán,fél pillanattal később a mellette álló csúnyácska asszonykája akkorát vágott rá a táskájával,sajnáltam kicsit:)

2011. ápr. 26. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/34 anonim ***** válasza:
84%

Igen. Nekem igazi barátnőm sincs emiatt.

Nem nézek ki és nem is viselkedem úgy, mint egy rib.nc, mégis szívesen titulálnak annak nők (nem férfiak).

És amióta gyerekeim vannak, azóta "rosszanya' is vagyok alapból, hiszen biztos csak magammal foglalkozom, amitől ilyen jól nézek ki.

Azért engem kárpótol az élet ezekért a kicsinyességekért :-D

2011. ápr. 26. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/34 A kérdező kommentje:

köszönöm az eddig válaszokat!

csak azért kérdeztem, mert sztem nincs rajtam semmi kirívó, mégis néha úgy néznek, mint aki még nem látott embert...és annyira zavaró, mert tényleg nem vagyok szépség, de azis lehet, hogy idiótán nézek ki, bár nem látom magam annak...ezért is zavar:S

2011. ápr. 26. 15:37
 8/34 anonim ***** válasza:
100%
Tévedés, ez nem a szépségről(vagy csúnyaságról) szól,aki bunkó, az bárkire megjegyzést tesz, beszól, stb..
2011. ápr. 26. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/34 anonim ***** válasza:
100%

a szépség egy igen tág fogalom. az meg,hogy te rondának tartod magad,lehet,hogy a te véleményed,más talán igenis különlegesnek,szépnek tart,ezért néznek meg.

az én hátam mögött is gyakran összesúgnak, nyilván azért,mert van valami rajtam,amiről muszáj beszélniük. de tudod mit,tegyék csak! :D egészségükre.

2011. ápr. 26. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/34 anonim ***** válasza:
85%
Ne aggódj ezen Kedves Kérdező,mondom tök mindegy miért,de valamiért meg kell bámulni a másikat,meg kell szólni,hangosan ki kell röhögni,és úgy kell tenni a megjegyzéseket,hogy feltétlenül hallja is.Én egy kicsit túlsúlyos vagyok,amúgy szép arcúnak mondható.Mindig nagyon megbámulnak,és hangosan mondják is,hogy milyen szép az arca,kár hogy ilyen kövér.Sógornőmre meg hogy úristen,milyen ronda gebe.Én direkt kerülöm az emberek pillantását,nehogy azt higgyék,hogy bámulom őket.
2011. ápr. 26. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!