Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » A vőlegényem haragszik rám,...

A vőlegényem haragszik rám, amiért nem veszem fel a nevét. Mit csináljak?

Figyelt kérdés
Itt a funkcionális analfabétáknak: a nevem Kovács Piroska, a vőlegényemé Takács Sándor. Eljegyzett, de kikötöttem, hogy a saját nevemet fogom továbbra is viselni, nem leszek Takács-Kovács Piroska, sem Takács Sándorné, sem Takács Sándorné Kovács Patrícia, sem Takács Patrícia. Azóta nem áll szóba velem (2 napja). És nyilván nem a valódi nevemet adtam meg.
2017. ápr. 11. 07:20
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯
 1/104 A kérdező kommentje:
*itt a példa a
2017. ápr. 11. 07:21
 2/104 A kérdező kommentje:
És elnézést, az utóbbi két formában Patríciát írtam Piroska helyett.
2017. ápr. 11. 07:21
 3/104 anonim ***** válasza:
72%
Én sem fogom felvenni a párom nevét! Eszem ágában sincs, és ő is duzzogott kicsit majd lehiggadt.
2017. ápr. 11. 07:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/104 anonim ***** válasza:
84%
Meggondolnám, hozzámenjek-e olyanhoz, aki ilyen gyerekes.
2017. ápr. 11. 07:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/104 anonim ***** válasza:
82%

Én meg azt nem értem, hogy egy sima kérdés esetén miért esel neki a potenciális válaszolóknak minden ok nélkül. Majd, ha valaki nem érti, akkor nevezheted funkcionális analfabétának, de eddig ilyenről szó sem volt.

Ha ilyen a stílusod, akkor nekem a vőlegényed helyében nem a leendő neved lenne a legnagyobb gondom.

2017. ápr. 11. 07:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/104 anonim ***** válasza:
70%
Ha ennyire hülye, akkor minek akarsz hozzámenni? Ez csak rosszabb lesz, mert ezek szerint az "urad" akar lenni, és ha netán lesz gyereketek, akkor könyöröghetsz, hogy adjon pénzt a bevásárlásra, te leszel az élösködö rabszolga, stb.
2017. ápr. 11. 07:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/104 anonim ***** válasza:
92%
Kezdjem úgy a válaszomat, hogy a "diszfunkcionális kapcsolatban élőknek ...."?
2017. ápr. 11. 07:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/104 anonim ***** válasza:
21%
Éljenek a feminista nők, akik szégyenlik a férjük nevét és azt, hogy férjnél vannak! De akkor, miért mennek férjhez?
2017. ápr. 11. 07:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/104 anonim ***** válasza:
71%

Kérdezd meg a vőlegényedet, hajlandó-e felvenni a te vezetéknevedet?

Egyébként azt is megkérdezném, hogy hozzá vagy a nevéhez megyek-e férjhez.

2017. ápr. 11. 07:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/104 anonim ***** válasza:
77%
Ha vissza mehetnek az idoben en se vennem fel. 2 honapon at jarkalnom kellett ugyintezotol ugyintezoig hogy mindent atirassak. Szolgaltatok, foldhivatal, nav, bankok, szig, es meg sorolhatnam. A regi nevemet pedig az emberek nem irtak el. A mostanit szinte minden masodik szamlan at kell iratni.
2017. ápr. 11. 07:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!