Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Tegnap kicsit össze kaptam a...

Tegnap kicsit össze kaptam a férjemmel a gyerekünk miatt, most azóta haragszik rám. Jogos volt?

Figyelt kérdés

Tisztában vagyok vele, hogy sokat dolgozik.

Èn itthon mindent megcsinálok, nem is igazán várok el tőle semmit.

Mikor szabadnapja van akkor sincs semmi gond, hogy sokat pihen.

Viszont úgy èrzem, hogy ez a gyerekünk rovására megy.

Tegnap hamarabb hazaèrt a munkából ès lefeküdt aludni.

Mikor felkelt elmondtam neki, hogy engem nem zavar de viszont az a fele elèg rosszul esik, hogy azt a kèt órát a gyerekkel is tölthette volna ès nem kène mindig lefeküdni aludni.



2015. aug. 21. 17:04
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
100%

Amikor itthon voltam a kisfiunkkal, sokszor megkaptam én is a férjemtől, hogy de ő fáradt, mert dolgozik, majd meglátod mi lesz, ha te is dolgozni fogsz.

Nos, ma már én is dolgozom, szó se róla, sokszor vagyok fáradt, viszont attól még ha hazajövök, itthon is van tennivalóm nőként, plusz a gyereket se passzolom le, hanem foglalkozom vele is.

Oké, hogy az ember dolgozik és fáradt sokszor, de azt gondolom, hogy néha erőt kell vennie magán az embernek, vagy okosan beosztani az idejét és jut idő mindenre.

Szerintem nem jogos, hogy haragszik rád, ő is megérthetné, hogy azért mert napi x órát dolgozik, attól még otthon sem árt megcsinálni 1-2 dolgot, pláne nem hiszem, hogy olyan nagy fáradtság lenne egy kicsit foglalkozni neki is a gyerekkel, hisz ugyanúgy az övé is, annak a gyereknek ugyanúgy igénye van az apjával való közös időre is, nem csak anyuka létezik.

Persze őt is meg kell érteni, mert elhiszem, hogy fáradt, én is az vagyok, viszont nem lehet mindig indok és kifogás a fáradtság mindenre és mindig.

2015. aug. 21. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim válasza:
17%

hát, mindennek ára van. a gyerek eszik, ezért dolgozni kell, a felnőtt dolgozik ehhez energia kell.

alvás= feltöltődés....

2015. aug. 21. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
41%
Szerintem igazad van. Egy kis időt szánjon a gyerekére, különben azt fogja tapasztalni, hogy a gyerek megkérdezi, ki ez a bácsi? És később teljesen elhidegül tőle a gyerek. De akkor már késő lesz.
2015. aug. 21. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 A kérdező kommentje:

#3 lehet drasztikus voltam, de ugyan ezt mondtam neki.

Ketten vállatuk a gyereket, tudtuk hogy mivel fog járni ez az egèsz.

Èn is fáradt vagyok, minden nap főzni magunknak plusz a picinek.

Moat tanul járni, egèsz nap jön-megy pakol.

Èn sem tudom lepasszolni, nem tudok lefeküdni aludni ha elfáradok.


Nem is magam miatt èrdekel igazán, hanem a pici miatt.

2015. aug. 21. 17:23
 5/15 anonim ***** válasza:
73%
Sok férfinak meg kell tanítani, miként kell foglalkozni és bánni a gyerekkel úgy, hogy az az apának is örömet okozzon.
2015. aug. 21. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
71%
Szerintem teljesen jogos. Ketten vállaltatok gyereket, és ha már van, foglalkozni is kellene vele. Nem lehet kivenni belőle az elemet és betenni a sarokba. Másfelől, ha te otthon vagy, és mindent megcsinálsz, az ugyanúgy munka (bár sokan ezt nem ismerik el), mintha dolgoznál, csak nem kapsz érte fizetést.
2015. aug. 21. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
81%
Én sose értettem, hogy miért hivatkoznak arra a férfiak, hogy fáradtak? Mert a gyerek előtt nem dolgoztak, vagy mi? És ha a nő dolgozik, akkor ő is lefeküdhet aludni, a gyerek meg nőjön, mint a gyom? A kaja meg majdcsak berepül az ablakon, és a takarítást meg elvégzik a manók? Na ugye, ez már nem tetszene a kedves férfiaknak...persze tisztelet a kivételnek.
2015. aug. 21. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
71%
Gyerek előtt is szundizott délután?
2015. aug. 21. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 A kérdező kommentje:
Igen, akkor is sokszor előfordult.
2015. aug. 21. 19:15
 10/15 anonim ***** válasza:
52%
Csodállak komolyan... valami hihetetlen türelmed van. Csak reménykedhetek abban, hogy valamikor én is elérem majd ezt a szintet. (Iróniáról szó sincs, teljesen komolyan mondtam)
2015. aug. 21. 23:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!