Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit csináljak ilyen esetben?...

Mit csináljak ilyen esetben? Nem akarom, hogy a hugomnak bármi baja legyen.

Figyelt kérdés
A hugom délután sírva és kék-zölden jött hozzám és kérdezte, hogy maradhat e itt nálam egy kis ideig. Természetesen mondtam, hogy ide bármikor jöhet és kérdeztem, hogy mi történt vele. Azt mondta, hogy anyu új pasija verte meg (Apu meghalt), mert véletlenül a suliba hagyta a lakáskulcsát. Anyu álítólag csak végignézte nem szólt semmit. A hugom 15 éves én meg 24.
2010. máj. 13. 20:32
1 2 3 4
 1/31 anonim ***** válasza:
90%
jelentsétek fel azt a f.szt...
2010. máj. 13. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/31 anonim ***** válasza:
100%
Ne is engedd vissza.
2010. máj. 13. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/31 anonim ***** válasza:
96%

Nem tudnád magadhoz venni? Esetleg lehetnél a gyámja.

(Zárójelben megjegyzem, hogy iskolaköteles koráig anyudnak akkor fizenie kellene utána a gyerektartást, és az árvaellátást is ő kapja . . .)

Más hirtelen nem jut az eszembe :(

2010. máj. 13. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/31 anonim ***** válasza:
100%
Ha kéken zölden ment oda, akkor indíts vetess látleletet. Nem is tudom mire vársz még. Utána tegyétek meg a feljelentést. Utána már megy magától, ha anyudnak ennyi esze van akkor te kellene, hogy legyél a gyámja.
2010. máj. 13. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/31 A kérdező kommentje:

Nem is akarom visszaengedni.

Én már feljelentettem volna, de a hugom nem akarja.

Ha megoldható valahogy én lennék a gyámja.

2010. máj. 13. 20:39
 6/31 anonim ***** válasza:
100%

Milyen lehetőségeid vannak?

Te már külön laksz tőlük? Milyen a viszonyod anyukáddal? Sziven szerint azt tanácsolnám, védd meg, ahol csak tudod. Persze nem ismerem az uj pasit. Azért egy 14 éves lányt már nem szabadna ütni verni. Segíts rajt amennyit csak tudsz.

2010. máj. 13. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/31 A kérdező kommentje:
Igen már külön élek.
2010. máj. 13. 20:41
 8/31 anonim ***** válasza:
100%

Menjetek el a rendőrségre amíg látszanak a jelek és egy orvostól is kérjetek szakvéleményt. Ez legyen nálatok innentől kezdve.

Aztán próbáld meg magadhoz venni a testvéredet. Ilyen bizonyítékokkal nem lesz nehéz. Pláne, ha anyud nem szólt semmit. :-S

2010. máj. 13. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/31 A kérdező kommentje:
Megpróbálom rábeszélni, hogy menjünk orvoshoz látleletért.
2010. máj. 13. 20:43
 10/31 A kérdező kommentje:
Anyu azóta még fel se hívta, hogy mi van vele.
2010. máj. 13. 20:44
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!