Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit tegyek hogy ne en legyek...

Mit tegyek hogy ne en legyek mindig a hibas illetve ne en legyek mindig hibasnak beallitva es ne en ram haragudjon mindenki a legvegen?

Figyelt kérdés
a testvereim es a baratom nem szeretnek beszelgetni a szuleimmel ezert mindig engem kernek meg hogy kozvetitsem a gondolataikat kereseiket (meg akkor is ha ezzel en nem ertek egyet ) kozottuk legyen az negativ vagy pozitiv igy mindig azt hozzak ki a vegen hogy biztos az en otletem is vagy hogy en is igy gondolom hiaba mondom hogy en csak atadtam amit kertek es hiaba kertem oket hogy irjak meg ok, beszeljek meg ok egymassal es hagyjanak ki belole nem valtozott semmi es egyre rosszabbul erzem magam hogy vegul mindig mindenki haragszik ram es egyre rosszabb a kapcsolatom mindenkivel.

2017. ápr. 19. 13:03
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
100%
A vessző csodákra képes. Annak használatával akár érteni is lehet azt, amit írtál.
2017. ápr. 19. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
100%

#1 +1

És annyit kérdeznék még, hogy miért játszod a kispostás szerepét? Nem kell közvetíteni, oszt csókolom.

2017. ápr. 19. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
100%
Végtelenül egyszerű: ne közvetíts olyan emberek között, akiknek lenne alkalmuk egymással megbeszélni, amit akarnak.
2017. ápr. 19. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
Miért adod át továbbra is az üzeneteket, ha egyszer ilyen következménye van???
2017. ápr. 19. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 A kérdező kommentje:

ne haragudj 1#, hogy nem hasznaltam vesszoket, de igazad van. Mindig is pocsek volt a helyesirasom:/

Es azert kozvetitek tovabbra is, mert ha nem tennem akkor azert haragudnanak meg ram. Volt mar olyan, hogy meg mondtam, hogy nincs kedvem nekem ehhez es nem adom at. Akkor jottek a kifogasok, hogy nem tudja elerni vagy nem reagal, ha ir neki en meg ugy is ott vagyok mellette akkor adjam mar at neki.

2017. ápr. 19. 13:47
 6/16 A kérdező kommentje:

( na azt hiszem most meg a vegen rossz helyre tettem a vesszot :$:'D)

szoval " ...nem regal ha ir neki, en meg ugyis ott vagyok..."

2017. ápr. 19. 13:48
 7/16 anonim ***** válasza:
100%
Nézd, addig fognak ezzel szívatni, eszközként használni a játszmáikban, amíg hagyod.
2017. ápr. 19. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 A kérdező kommentje:

akkor ebbol nincs jo kiut ugy tunik.

az elejen rontottam el amikor belementem.. sok mindennel igy vagyok, tul jo szivu vagyok es magammal sosem foglalkoztam eddig. Most mar igy utolag nehez kiharcolni azt, hogy velem is foglalkozzon valaki:(

2017. ápr. 19. 13:57
 9/16 anonim ***** válasza:

Pont, hogy van belőle kiút.


Nem csak mondani kéne, hogy nem kommunikálsz helyettük, hanem tartani is magad ehhez.

2017. ápr. 19. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 A kérdező kommentje:
igen van kiút, de az nem túl jó:) így is neheztelni fognak jó ideig. na de mindegy is köszönöm a válaszokat.
2017. ápr. 19. 14:26
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!