Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » A családod tisztán hagyja...

A családod tisztán hagyja maga után a wc-t?

Figyelt kérdés

Szüleid, gyerekeid,testvéred, párod...

Volt-e már ilyenből konfliktus?


Ne nevess ki, sajnos nálunk ez egy állandó probléma.


2017. ápr. 21. 20:29
1 2
 1/20 A kérdező kommentje:
17 éves lány vagyok és már elegem van. Takarítok állandóan, mert már fölösleges megkérni őket, hogy kulturáltan használják...
2017. ápr. 21. 20:31
 2/20 anonim ***** válasza:
20%

én néha szarosan hagyom xd 18/F

anyám ideges is

2017. ápr. 21. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 anonim ***** válasza:
100%
Valószínűleg vannak máshol is konfliktusok emiatt (is). De ez rajtatok nem segít...
2017. ápr. 21. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 anonim ***** válasza:
100%
Igen. Nem szokott se pisis se szaros lenni pedig 6an vagyunk. Azt mondom hogy egy párszor megeshet hogy valaki elfelejt takarítani maga után de az elég nagy igénytelenség ha mindig neked kell takarítanod utánuk.
2017. ápr. 21. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 anonim ***** válasza:
93%
Hát nem! Az én családomban is van olyan, aki után folyton pucolni kellett, ha én mentem be utána, akkor nekem, különben nem tudtam elrendezni a dolgom. Nem is bírtam ráülni, hiába otthon. Nem lehet vele mit csinálni, szólni fölösleges, mintha a falnak beszélnénk. Azóta szerencsére elkerültem, és végre van értelme ragyogóra pucolnom a vécét.
2017. ápr. 21. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 anonim ***** válasza:
83%

Nem, nálunk szerencsére mindenki igényes és tiszta.

Ráadásul nem csak egy WC van a házban. Kialakult, ki melyiket használja, és kvázi mindenkinek "sajátja" van. Nem mintha ez valami szabály lenne, inkább csak megszokás.

2017. ápr. 21. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 anonim ***** válasza:
55%
Mondd meg nekik,hogy mielőtt ráülnek a wc kagyló belsejébe tegyenek néhány lap wc papírt, így arra megy a széklet és nem keni össze a wc kagylót, kefét se kell használni utána, az se lesz "koszos" Én így csinálom, bár én egyedül élek, de amíg a családommal éltem,akkor se volt ilyesmire példa.
2017. ápr. 21. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 anonim ***** válasza:
70%
Én csak annyit tudok erre mondani hogy az állat hagyja ott úgy a szarát, hogy nem takaritja el maga után.
2017. ápr. 21. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 anonim ***** válasza:
95%
8-as! Sok esetben még az állat is elkaparja maga után :)
2017. ápr. 21. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 anonim ***** válasza:
86%

Dugd bele az orrát,majd megtanulja! :)Jó igénytelen emberekkel vagy körülvéve!

Nálunk ilyen gond soha nem volt szerencsére! Hypos vízbe ott áll a kefe mindig,hát nem hiszem el,hogy olyan nehéz lenne kicsit megkefélni ,mikor húzza le a wc-t! Undorító emberek vannak!

2017. ápr. 21. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!